Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ellentétek vonzák egymást...

Az ellentétek vonzák egymást vagy inkább olyanba szeretsz bele aki hasonlít rád?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettőbe bele tudok szeretni,de ha valaki az ellentétem ahhoz általában jobban vonzódom kezdetben.
2022. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
A párommal belsőre nagyon hasonlítunk, alig tudok különbséget mondani. De külsőre egymás szöges ellentétei vagyunk; magas-alacsony, szőke-barna, kék szem-barna szem, vékony-normál alkat, stb. 1 dolog közös, mindketten szemüvegesek vagyunk.. :D
2022. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Olyanba nem szeretnék beleszeretni aki hasonlít rám, mert az g*cicsúnya nő lenne... :O
2022. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%

Egyik sem.

Abba szeretsz bele, akivel tökéletesen kiegészítitek egymást, egymás komplementerei vagytok. Tehát van amiben hasonlítotok, amiben pedig különböztök, abban a különbségek pont harmonikusan illeszkednek.


Még tovább menve abba szeretsz bele, aki/ami/amilyenné te is válni szeretnél, vagy a leendő utódod szeretnéd, hogy váljon.

2022. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Az ellentétemhez vonzódom, de nem tudom működtetni vele a kapcsolatot. A hozzám hasonlóval tudom működtetni a kapcsolatot, de nem vonzódom hozzá.
2022. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a hasonló személyiség inkább.
2022. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Az ellentétek szerintem inkább barátságban működnek jól. Nemegy lánybarátommal elég ellentétes személyiségűek és ízlésűek vagyunk, és sokszor ez adja meg a csipkelődős kapcsolatunk sava-borsát.

Párkapcsolatban viszont én nagyobb összhangot igénylek.


28/F

2022. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Túl sokat szívtam az ellentétekkel. Inkább legyen hasonló :)
2022. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Aki az ellentétem, az leginkább idegesít hiszen nem értünk egyet dolgokban...


Leginkább azok társaságát szeretem akikkel többé-kevésbé hasonlítunk.

A párommal a humán-reál beállítottságon kívül mindenben hasonlítunk, így tökéletes.

2022. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
#2-es vagyok, nem értem miért kellett lepontozni, de én is csak megosztottam a véleményem..:)
2022. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!