Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ellentétek vonzák egymást...

Az ellentétek vonzák egymást vagy inkább olyanba szeretsz bele aki hasonlít rád?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy hangzatos hülyeség, amit valaki kitalált, aztán mivel jól hangzik, és hatásvadász, mindenki ezt hangoztatja.

Az igazság pedig az, hogy két ellentétes ember ritkán tud hosszabb távú, harmonikus kapcsolatot kialakítani.

Az persze nem baj, ha vannak eltérések. De az eltérés nem feltétlenül jelent ellentétet. Én inkább azt mondom, hogy az az ideális, ha két ember harmonikusan kiegészítik egymást. Ebbe beleférhetnek eltérések is, de nem szükségszerűen. Ha mondjuk egyik ember egy bulihuligán, a másik meg durván introvertált, nem mondom, hogy lehetetlen köztük a kapcsolat, de kevésbé valószínű, hogy működni fog. Ha egyikük mindenképp akar gyereket, másikuk meg semmiképp, az nem fog működni. Sok olyan ellentét van, ami ellehetetlenít egy kapcsolatot.

És hogy vonzó-e? Nem tudom... engem soha nem vonzottak azok, akik tök ellentétesek velem. :D

2022. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!