Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik kirabolják a bankot,...

Akik kirabolják a bankot, megölik az őröket és egy csomó rendőrt, azok mit gondolnak, mennyire szörnyű lesz a megölt emberek szeretteinek, tönkretehetnek vele egy egész családot?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 14:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Magyarországon akár egy játék pisztollyal is ki lehetne rabolni egy bankot. Amerikába nem biztos.
2022. aug. 17. 14:52
 12/20 anonim ***** válasza:
Vagy várj 10-12 évet, amíg felnősz, és utána gondold át újra az itt leírtakat!
2022. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz, hány éves vagyok? A viszkis sem ölt senkit
2022. aug. 17. 14:57
 14/20 anonim ***** válasza:

"Én eléggé szociopata vagyok és képes lennék bankot rabolni, de embert ölni biztos nem." - passz, 13 éves, aki a Marvel-Univerzumban él? :)

Tény, hogy a "Whiskys" (mert így írják helyesen :)) nem ölt meg senkit, de nem is terjesztette magáról úton-útfélen, hogy képes lenne bankot rabolni, és hogy kellően pszichopata hozzá :D Remélem, érzed a különbséget :)

2022. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem találtad el a koromat. Én sem azért mondtam, csak nem értem, hogy hogy képes valaki ölni a pénzért.
2022. aug. 17. 15:03
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor bocs :)

Az mindenesetre jó jel, hogy számodra érthetetlen dolog az emberölés, ezért nem is fogod soha megérteni azt, akinek belefér a pénzszerzés kedvéért.

2022. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul mindez szörnyű karmàt hoz, abba se gondolnak bele. Azt hiszik nem lesz következménye. Nagyon tudom sajnálni az ilyen embereket.
2022. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze a karma.... Meg a télapó expressz...
2022. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Már a tudomány is tud róla csak titkolja, elhitetik az emberekkel hogy csak a fizikai világ van aztán meg semmi. Pedig jobb lenne ha mindenki tudna róla szerintem más világ lenne itt is, az elvetemült emberek is azért elgondolkodnának öljenek vagy sem. Meg mindenki aki rossz. Bár mondjuk ez egy teszt ami itt van így is fel lehet ezt fogni, és akkor ez értelmét vesztené. Szóval nem egyszerű az biztos. Ideje lenne felfogni hogy nem ennyi az élet.
2022. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ők nem állnak azon az erkölcsi szinten, hogy ebből problémát csináljanak.

Egyébként meg: te sem csinálsz lelkiismereti kérdést abból, hogy másokat megkárosíts. Oké, ez nem ugyanolyan, mint egy emberölés, de te sem foglalkozol vele, hogy abból a pénzből valaki épp az életét akarná megalapozni (oké, a bank fedezi a veszteséget, de az így máshol csapódik le... például lehet, hogy bezár egy bankfiók, és így 10 embernek máris nem lesz megélhetése.)

2022. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!