Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A negatív részét az életemnek...

A negatív részét az életemnek nem szeretném megosztani velük, hogy ne tartsanak gyengének, ne beszéljék ki azt is?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindenkihez így állok, hogy nem beszélek neki a negatív dolgokról az életemben (nem játszom meg, hogy nekem minden jó, de 2-3 emberen kívül senkinek nem beszélek a nehézségeimről)

A családban vannak olyanok sajnos akit szinte éltet, hogy kibeszéljenek engem, velük pláne nem osztok meg negatív dolgokat.. (igen, biztosra tudom, hogy kibeszélnek és azt is, hogy örülnek ha valami nem sikerül nekem).

Tudom, hogy ugyan úgy a velem történt jó dolgokon is szoktak csámcsogni mert semmi nem jó amit teszek, de legalább ne szánakozzanak rajtam.

Neked van ilyenben tapasztalatod? Esetleg családon belül?

Normális, hogy nem beszélek nekik a nehezségeimről?



2022. aug. 17. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Senkinek semmit max ha nagyon rákérdeznek.
2022. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kroms ***** válasza:
Szintúgy, csak akkor, ha nem lehet elkerülni.
2022. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!