Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid használók, megosztaná...

Szteroid használók, megosztanátok a pozitív és negatív tapasztalataitokat szeroidos pályafutásotok alapján?

Figyelt kérdés
Miért kezdted el, hány éves, meddig csináltad, stb. Megbántátok így visszamenőleg rágondolva?

2021. márc. 28. 08:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Negativ az semmi kb. Max az h neha begyulladt de az termeszetes.. meg volt amitol feszkosabb voltam, de nem veszesen. Pozitiv az ero, izomnovekedes, hatarozottsag, sose voltam faradt. Meloba se, reggel is konnyen keltem, izomlaz nemnagyon volt 6 nap edzessel se. Volt mar vagy 4 kuram 2 ev alatt. 8-10 ev natural edzes utan. Nem bantam meg.
2021. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Azért azt vedd bele kérdező, hogy ha valakinek 2 év alatt nem jött ki láthatóan mellékhatás, akkor mi lesz 4 év alatt. Ha akkor se, akkor 10 év alatt? Azt nem nagyon hiszem el, hogy pl zsírosodás, pattanásosodás ne jönne elő, viszont ha komolyabb még nem jött elő mondjuk 2 év alatt, akkor mi lesz azután? Egy videóban egy kemény kokszos mondta, hogy a vérképe hibátlan, nem hiszem el. Alapjáraton nem hiszem el, hogy alig lenne neki mellékhatása, ha ésszel csinálod, túl sok hormon ahhoz. Tudom, hogy nem lebeszélést vársz de azért akkor se mindegyek ezek a dolgok. (Füzessy Tibor mondja azt a videójában és a Görény Györggyel szerepl, aki azóta még közpénztolvaj is lett). Úgy beszél a koxról, mintha az egy egészségbomba lenne.
2021. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, én nem merném bevállalni. Nekem genetikailag hajlamos a bőröm az aknékra, megszenvedtem velük tinédzserként. + Férfi családtagoknak ritkuló hajvonal stb. Nem érne nekem annyit, + a koxoso beteg emberek, függők, mint a drogosok.. Én ezeknek a testépítőknek nem hiszek, kamugép az összes jóformán. Füzessy Tibor talán a kivétel, de látod, ő nem is mainstream.
2021. márc. 30. 16:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hibátlan vérkép, max. kevés vizsgált érték:-). Tökéletesen egészséges ember sincs, csak valakit nem vizsgált elég szakorvos:-). Szerintem ne vállald be, kérdező, nem ér annyit. Az ókorban sem kokszoltak, és milyen menő formájuk volt az izomszobrok alapján.
2021. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Füzessy nekem egy kifejezetten tróger pasi, egyszer konkrétan izomból elkezdett oltogatni egy elhízott embert a videóban, aki oda se nézett, pedig elvileg uralkodó nézet, hogy mindenki csináljon azt magával amit akar, ha ő enni akar egyen, max kövér lesz. A szteroidokról meg úgy beszél, mintha egészséges vitamin lenne. Azaz van akinek egészséges, a hormonbetegeknek, nem a testépítőknek. Undorító az a pali, ahogy a tolvajpártos kötény is aki ott van a videóban.
2021. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kop2 válasza:
100%
Azert kezdtem anno bele mert birkóztam versenyszerűen tizenévesen de vékony voltam és egy masszívabb testre vágytam vagyis "nagy" akartam lenni! Mikor már dolgoztam havonta több tízezret költöttem étrend kiegészítőkre híztam is főleg a jó tömény univerzalos gain fast tömegnövelőtől:) így a 62 kilós testemből kb egy év alatt iszonyat zabálás mellett 75 kiló lettem és paff nem híztam tovább. A teremben láttam a "nagyokat" és sejtettem csak nem tudtam,hogy cuccolnak. Na ekkor 20-éves voltam és szép lassan bevezettek mit mivel hogyan kell...3-hónapos koxolással több mint 10 kgt hiztam. Ez volt a forduló pont hiszen elötte egy valag pénzt elköltöttem kiegészitőkre és kb negyed ennyi eredményem nem volt. Így szép lassan áttértem a sötét oldalra. 13-évet végig kokszoltam folyamatosan. Aztán kisebb megszakítások következtek.A jó oldala az erő szint,szinte fáradhatatlan voltam, forma is nyílván jobb mint naturálba.És persze a potencia asszony örömére. Most 45-éves vagyok,jelenleg kb-8 hónapja tiszta. Nem sokáig, vissza húz a sötét oldal. Nincsenek egészségügyi gondjaim. Egy negatívum van ezzel a súlyzós edzéssel mégpedig ,hogy ez egy ego sport illetve az illúziók sportja!Kihagy pár hónapot az ember és huss,oda a forma. Mint aki csak fekvő támaszozott egész életében.:) rövidebben: nem bántam meg! Nem biztatok senkit az anabolikus szteroidok,androgének használatára! Mindenki alaposan tájékozódjon mielőtt belekezd. Egészségünk csak egy van. Azért mert nekem jól reagált a szervezetem,nem biztos,hogy másé is így fog.
2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy leszel fuggo. 10 ev natur utan volt 4 kuram semmi negativ mellekhatas csak pozitiv de az nagyon. Azota 1.5 eve megint naturba edzek.. lehet csinalok iden egy kurat de nem azon remegek.. nagy resze igyis megmaradt
2021. ápr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Tud valaki küldeni kontaktot privátban?
2021. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
a Füzesy tényleg egy f@szkalap, igazi búvalbaszott magyar, aki tökéletes amit csinál de persze senki más ne csinálja mert azok hülyék de ő tudja mit csinál. Rich Piana is mindig ezt mondta és láss csodát bumm. A Gödény meg a testépítés puzsér róbertje... Amúgy meg ha rövid távon nem jön mellékhatás, és ugyan azt csinálod mindig akkor nem fog jönni ezután se. Figyelj a részletekre, pl ha kezd érzékeny lenni a melled akkor valami ösztrogén blokkolót tolj, esetleg máj és vesekímélő gyógyszereket mellé, de ha nem kezdesz a kemény cuccokba, hanem az alapoknál maradsz, mint a tesztoszteron, anavar, eq stb... akkor nagyon kicsi az esélye a komplikációnak. Meg persze minőségi legyen a cucc.
2021. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hali. Első kérdésem, mit keres a halott a hashtag-ek közt?

második: Ha elítéled, függőként tekintesz rájuk stb. akkor miért kérdezed őket?

harmadik: irigy vagy valakire, el akarnod kezdeni?

Hiába szar a genetikád, te kis sz.r maradsz, aki mindig csak másokban látja a hibát, de te megad persze tökéletes vagy. hehe. viccelek, nem leszel soha az, de így a fizikumod se. 😆 Egyébként, hogy válaszoljak is, 10 éve használom, és a tanácsom a következő: ha nem értesz hozzá vagy nincs olyan ember a környezetedben, aki tudja is, hogy mit csinál akkor ne kezdd el.

NA CSUMIIIIII

2021. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!