Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gamer lányok nagy része...

A gamer lányok nagy része (tehát nem mind!) miért hajlamosak ekkora ügyet csinálni abból, hogy játszanak?

Figyelt kérdés
Napi szinten minden social median jönnek szembe ezek a profilok, amik arról szólnak, hogy az adott hölgy játszik, esetleg cosplayel is, mindene rgb cicafüles nagyon nagyon girlgamer cucc. Ettől függetlenül egy teljesen átlagos szintű játékos, mainstream játékokkal játszik, ez viszont mégis sok esetben rengeteg embert meglep meg érdekel. Miért van erre szükség? Én is ovis korom óta egy büdös kocka vagyok, mégis, ha valaki végignézi minden social médiámat, max 1 valamit talál ami arra utal, hogy szoktam játszani
2022. aug. 18. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az a kérdésed, hogy azok a lányok, akik gamerként próbálják eladni magukat, miért tűnnek gamernek, szemben veled, aki nem gamerként adja el magát?


Ugye nem gondolod, hogy minden lány, aki szeret gépezni, az csinál erről egy fiókot? Te abból következtetsz, ami megüti az ingerküszöböd.


És hogy miért érdekes, ha játékosnak középszerű? Mert talán kuriózum. Mert amúgy kevés, aki egyszerre gamer és cosplayer.

2022. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le.
2022. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Valahogy mutogatni kell magukat, ha már nem lehetnek influenszerek, akkor így oldják meg. Ha jól néz ki, akkor kapja a lájkokat is. Persze, ha te mutogatnád magad, akkor csak egy lustának titulálnak, aki egész nap a gép előtt punnyad :D
2022. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csak baromira fáj, hogy az ilyen lányok képesek közösségi lényekként kockulni, cosplayeket csinálni a kedvenc karakterükről, hasonló emberek társaságát keresni, és a barátaikkal beszélni közösségi médián a kockulásról, míg neked a játék csak a valóságtól való elmenekülés volt már kiskorodtól fogva; ezt csináltad egyedül, mert képtelen voltál beilleszkedni.

Így meg nyilván annyira szétvet a frusztráció, hogy még egy fórumra is feljössz panaszkodni, miközben posztolgatni a hobbidról egészen konkrétan a világ legártatlanabb elfoglaltsága.

2022. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Most a streamer lányok miér tne kommunikálnák hogy csinálják amit csinálnak? :D Mellesleg lányként büdös kockának lenni vonzo dolog a fiú büdös kockák számára...a fordítottja azért nem feltétlen igaz
2022. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4: nem foglak lepontozni, de indokolatlanul sértő a válaszod, és egyáltalán nem igaz rám amit írsz. valóban frusztrál a jelenség de csak mert számomra érthetetlen, hogy miért simpelnek teljesen átlag csajokat ezrek azért mert átlagosan vagy az alatt játszanak egy olyan játékkal amivel minden harmadik ember xdd
2022. aug. 18. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Először gamer,kell a nézettség.

Csinál egy onlyfanst,már van magyar csajoknak is...

Bezzeg mind lepontoz,ha leírom hogy ami amerikai majmoktól jön az itt is népszerű lesz...

Lgbt

Blm

JÉZUS szobrának a meggyalázása...

Most eljött a gamer korszak.

Figyelemfelkeltés,unalom,sok elesett srác követi őket,több követő instán...

2022. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, mert van a ténykedésükre kereslet, ami elsősorban a közönségre nézve gáz, én se értem, miért nézi őket ennyi ember, de hát a sok trash showműsort is sokan nézik a tv-ben, ezért is készítenek újabbakat és újabbakat. Én 90%-ban csak indie játékokkal játszom, de még indie játék streameléseket se nézek, mert ÉN akarok játszani, nem mások játszását akarom nézni.
2022. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát te kiszemeltél magadnak pár magamutogató megélhetési cosplayert, és ebből vonsz le messzemenő következtetéseket minden gamer lányról.

Hát... fogadd gratulációmat!

2022. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!