Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik azt hangoztatják hogy "a...

Akik azt hangoztatják hogy "a borravaló csak adható, nem kötelező", ők szoktak borravalót adni általában vagy sosem adnak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: bocs, FoodPanda akart lenni (ezek a Pandák... :D).
2022. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Őszintén én adok de nem jó szívvel. Nem feltétlenül a pincér miatt, mert nyilván ha kedves, ha jó a kiszolgálás akkor nem sajnálom tőle, csak hányok ettől a rendszertől, ami erre a "kedvesség extra pénzért" -re épül miközben azért sok vendéglátós bőven kigazdalkodhatna egy normális bért az alkalmazottaknak...
2022. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Soha. Régen kedves voltam és adtam rövid ideig, aztán pár alkalommal belefutottam abba, hogy a pl. 14410 Ft-os cekknél automatikusan 14500-at kért és társai (ezek csomagfutárok voltak), na ott betelt a pohár ezzel a bunkósággal és azóta soha senkinek nem adok borravalót. És nem bántam meg, pláne azért sem, mert nem egy helyen olvastam ahol még le is írta a bunkója, hogy milyen jól megkopasztotta az embereket a borravalóval és mire fogja elherdálni. A jó kva anyátok. Azóta biztonsági okokból kaját már nem rendelek az említett testnedvek miatt. Egyébként ne aggódj, ha valamiért unszinpatikus vagy neki bele fog csulázni a kajádba akkor is ha ötezret adsz neki borravalónak, még ki is röhög érte, hogy két legyet egy csapásra. Ilyenek az emberek, volt szerencsém megtapasztalni.
2022. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!