Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesen sokan vannak...

Huszonévesen sokan vannak úgy, hogy azt érzik nyomik, kész szerencsétlenségek az élet minden területén?

Figyelt kérdés

Mondjuk akik úgy érzik semmit nem tettek még le az asztalra vagy nem tanultak, nem dolgoztak, nem volt párkapcsolatuk, sem szexuális élményük még soha. Vagy akik mondjuk otthon "élősködnek" akármilyen okkal.

Akik úgy érzik tényleg különcök, nyomik a korukbeliekhez képest.

Mást, aki hasonló helyzetben van is elragad ilyenkor a depresszió, amikor ilyen dolgokon gondolkozik?



2022. aug. 19. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most totál szerencsétlenségnek érzem magam.


Pedig nem lenne rá igazán okom, de mégis. Én ugyan tanulok, de ahogy mondod semmit nem tettem még le az asztalra, alig dolgoztam valamit, ha nem lennének ilyen gondoskodó szüleim, nem tudom hol dolgozhatnék minimálbérért.


És legtöbbször amikor kudarc ér, ezen elgondolkodok, hogy viszonylag jó körülmények között is egy szerencsétlenség vagyok, ami csak ront a helyzeten.

2022. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyakori. Szerintem sokak életében van ilyen szakasz.


Ennek az ellentéte is gyakori, nálam most az ütött be.

2022. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Jelen.

Amúgy diplomám van, most megyek külföldre dolgozni. Nincs párom és az életem egy nagy darab szar. De minden fasza.

2022. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező: biztosan, de én ismerek olyanokat, akiket nem zavar, hogy mindent a szülők teremtettek elő, saját pénzük nincs, Fb-n pózerkedve menőznek és azt mutatják (hazudgálva) hogy "nekik bezzeg milyen jó".

Ne hidd el amit a közösségi médián látsz, az emberek többsége szenved, csak mindenki másképpen.

2022. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Van minden fele ember. Most h felismerted elkezdhetsz valtoztatni ezen 🤷
2022. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan gazdagok a szüleim, mégis egy darab szerencsétlenség vagyok. Nincs senkim, állandóan egymagam megyek mindenhová.
2022. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Különc vagyok, és ezt mindenki megmondja a környezetemben. Kb hetente meg is kapom ezt.

Nem érzem magam túl sikeresnek.

2022. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is, például.

22 vagyok és nem volt még barátom ("pasim"), bár barát téren sincsenek túl sokan, sajnos, az életemben. Az utóbbira pont a napokban jöttem rá. Egyetemista vagyok, több, mint a fele meg is van, viszont nem dolgoztam még úgy, igazán. Egy nyarat pár éve végig diákmunkáztam, meg időnként besegítek a vállalkozó apámnak, de ennyi. Itthon meg segítek, ahol csak tudok.

Egyedül annyit sikerült letennem az asztalra, hogy 17 évesen elsőre sikerült, nagyon jó pontszámmal, az angol C1. Azóta két, másik nyelvet tanulok még (egyiket már tanárral, másikat teljesen autodidakta módon), viszont egyik szintjével sem vagyok még megelégedve.


Depresszió határát súrolom, amikor ezeken rugózom, de igyekszem legalább a nyelvtanulást jól meghajtani és sikereket elérni, ahol csak lehet. Bár nem mindig könnyű.

2022. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd ha beindul a melo meg vege a tanulasnak, lesz szabadido akkor lesz minden 😊
2022. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!