Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fura ha egy...

Szerintetek fura ha egy fodrász nem beszél a vendéggel vagy ha igen akkor is csak keveset?Ma voltam fodrásznál igaz gyors fodrászatban de nem igazán volt beszédes a fodrász, nem volt bunkó.Te sokat beszélsz a fodrászoddal? Vagy csak lényegre törően

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én utálom, hogy a fodrászommal beszélgetni kell és mindent megosztani, mert mindenre kíváncsi! Szerintem semmi köze hozzá, de nyilván ezt nem mondhatom.


Szóval én jobban örülnék egy olyan "fura" fodrásznak, aki csak csendben teszi a dolgát és annyit kommunikál velem, amennyi a munka minőségi elvégzéséhez szükséges, közben meg én lazulhatok, meditálhatok.

Esetleg szól valami halk zene a háttérben, hogy ne legyen kínos csend és kész!


Ki nem állhatom a pletykás fodrászokat és azokat, akik az ember életében vájkálnak! Ha beszélgetni akarnék, akkor nem fodrászhoz mennék, oda szerintem normális ember hajat vágatni/festetni megy és nem azért, hogy kibeszélje magát.

2022. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves írd meg kinél voltál, soha többet nem megyek máshoz :D Viccet félretéve, nincs ebben semmi furcsa. Vannak emberek akiknek az a mentalitásuk, hogy "dolgozni vagyok itt, nem beszélgetni". Vagy introverált. Ők jobban szeretnek elmélyülni a munkában, és annak szentelni minden figyelmüket, mint csevegni. Ha gondolod szívesen megadom a fodrászom számát... ő fél óra alatt a komplett családfádról és élettörténetedről kifaggat.
2022. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki. En nem szeretem ha vki sokat dumal. A szolgaltatas miatt megyek nem haverkodni. Minel gyorsabb legyen aztan szevasz
2022. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2: 😂


Na, ez az!


Én pont azért szeretem, ha valaki nem fecseg, hanem elmélyülten dolgozik, mert legalább arra koncentrál, amiért megfizetem.


Ellenben a sok duma baromira lefáraszt és nem hiszem, hogy nem befolyásolja hátrányosan a munkavégzés minőségét.


Szerintem téves elgondolás az, hogy mindenképpen pofázni kell a vendégnek - jó lenne, ha megkérdeznék, hogy akarok-e beszélgetni és tiszteletben tartanák, hogy nem!

2022. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ilyet szeretem, fölösleges a szócséplés a semmiről.
2022. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A fodrásznak a munkája a firizurád elkészítése nem társalkodó nő. :) Fura ha elszúrja a hajad. Beszélgetni nem kötelező. Gondolj bele. Naponta hány vendége lehet? Ő is elfáradhat a semmiről való csacsogásba. Ha a hajadról kérdezed biztos válaszol. Fura ha valaki elvárja, hogy miközben készül a haja szórakoztassák is. Inkább örülj neki jobban figyel a hajadra.
2022. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikoe új fodrászt választottam beszélgettünk többet, megismertük egymást kicsit. Amúgy én nem igenylem a csacsogást. Később visszafogottabb lett a társalgás. Amúgy mondta is nekem egyszer a fodrászom, hogy neki nagyon megterhelő időnként, hogy mindenki ráönti a baját. Abszolult megértem.
2022. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen fodrászt szeretnék. Illetve a gyors fodrászatban (Zöldpont) általában ilyet fogok ki, ezért is nem járok máshova. Kinek van kedve a p...csáskodáshoz:(
2022. aug. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

"Amúgy mondta is nekem egyszer a fodrászom, hogy neki nagyon megterhelő időnként, hogy mindenki ráönti a baját. "


Ennél már csak az a "jobb", amikor a fodrász önti a vendégre a saját nyűgjeit. Nekem volt egy ilyen, harmincas kis szingli nő (megjegyzem, arany keze volt), de folyton az ő dolgait kellett hallgatnom végig egy festés/melír alatt. (Melyik hapsival hol tart most éppen, hogy rendezte be a lakását, min veszett össze az anyjával, szerintem kinek van igaza...) Végül szép munka ide vagy oda, fodrászt váltottam, EZÉRT.

2022. aug. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9. Ha nem jársz gyakran még ki lehet bírni ha jól dolgozik. En csak évente 2szer járok. De gondolj bele minden nap minimum 5-6 vendég. Ez még egy pszichológusnak is sok lenne.
2022. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!