Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ismerősi körödben szószáty...

Van ismerősi körödben szószátyár ember, akinek be nem áll a szája és roppant idegesítő? 🗣️🗣️🤯🤯

Figyelt kérdés
Csak beszél és beszél, nem tud bekussolni. Fárasztó és nem lehet megmondani neki, mert még meg van sértődve.

2022. márc. 17. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is kerültem az ilyen embereket.
2022. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, aki állandóan pofázik. Mondjuk a nővérem is ilyen. Mondom neki gyakran, hogy idegesít, de sajnos meg se sértődik, csak mondja tovább.

Ma már annyira nem zavar, csak családi összejövetelekkor találkozunk, de 18 évig egy szobában élni vele nagyon lefárasztott. Nem véletlen, hogy az ország másik felébe jelentkeztem egyetemre.

2022. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Akkor értelmi fogyatékos a nővéred, ha nem fogja fel, én azért leoltanám keményen, hogy észrevegye magát.

2022. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jelen
2022. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az összes rokonom ilyen. Csak beszélnek és beszélnek és beszélnek, de sosem mondanak semmit.
2022. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!