Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék szókimondó,...

Hogyan lehetnék szókimondó, beszédes?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm az esetek nagyrészében minden gondolatát kimondta, nem foglalkozott azzal, hogy ki sértődik meg, és hogy kit bánt meg.

Egyszer amikor mentem hozzájuk nyitva volt az ablak, és hirtelen megkérdezte valakitől (nem tőlem), hogy "KI A G*CI AZ??!"

Szívesen lát, meg én is szeretek vele beszélni, meg akikkel beszéltem róla, mind azt mondta, hogy szereti a társaságát, jó hogy ilyen őszinte jellemű.


Én alapvetőleg csendes vagyok, nem mondok ki mindent, hogy kiről mit gondolok (ez nem azt jelenti, hogy kibeszélek mindenit).

Hogy tudnám ezt gyakorolni?, vagy mit kellene csinálnom, hogy beszédesebb legyek, ne féljek azoktól a helyzetektől, hogy beszélni kell másokkal?


Fiú vagyok, a külsőmmel meg vagyok elégedve, nem változtatnék magamon külsőleg, akkor sem ha lehetne ilyen jellegű kívánságom. A belső tulajdonságaimat viszont egy az egybe lecserélném ha lehetne.


Van olyan akinek hasonló problémái voltak, és meg tudott változni valahogy?



2021. jan. 6. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Véletlen múlt időben írtam az ismerősömről, még él, még ilyen a tulajdonsága
2021. jan. 6. 17:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit gondolsz azt mond ki, nem olyan bonyolult. Bár előtte én is átgondolom, hogy kinek mit mondok. Nem kell feltétlenül őszintének lenni, mert akkor sok kapcsolatodat elveszítheted. Engem is zavar pl hogy egyik haverom össze jött az exével, de normálisan mondtam neki, h nem tetszik és ezen is megsértődött.
2021. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Akit káromkodni még nem hallottál, abban ne bízz.. válogatja a szavait.. ha meg nem is tud, sosem volt még se mélyen, se magasan.. még ő sem tudja, mi lesz szélsőséges helyzetben.. szóval.. gondolkozz el ezen :-) b@sszál rá az ujjadra kalapáccsal.. :-)
2021. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!