Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántanak az emberek...

Miért bántanak az emberek azért mert én nem vagyok beszédes és közvetlen?

Figyelt kérdés

Sokan bunkónak tartanak emiatt, pedig egyszerűen ilyen típus vagyok sajnos. Rossz hogy emiatt szoktak bántani.

Ti is bunkónak tartanátok egy csendes, emberek között kicsit szorongó valakit?


2021. máj. 19. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, főleg mert én is ilyen vagyok.
2021. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,annyi hogy nem szorongok,viszont kuka vagyok...nem tudom másokból mit vált ki,kötekedni azért nem mernek,de biztos nem vagyok szimpi.
2021. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tepfal ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha nincs mit mondanom, hallgatok. Nem szeretek csak azért beszélgetni, hogy ne legyen csend. De van különbség csendben levés és csendben levés között. Pl. ha egy társasági eseményre mész, és követed a társalgást, de keveset szólsz, akkor az valahol a többi ember "hibája" is, hogy veled nem lépnek interakcióba. De ha úgy vagy csendben, hogy közben a telefonodat nyomkodod, nem figyelsz rájuk, kérdésekre nem, vagy csak tőmondatokban válaszolsz, az szerintem bunkóság. Én amikor erre a pontra jutok, inkább távozom, hiszen nincs értelme ott lennem, ha nincs hozzá kedvem.
2021. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Mostmár elég legyen,hogy a beszédesek bántják a csendeseket! Kozlom, nem nem vagytok izgalmasabbak, sőt rohadt idegesitoek vagytok. Nagyon jó megfigyelő vagyok és elárulom,hogy az összes szószátyár emberre ugyanazok jellemzőek: ismételgeti önmagát, hatvanezerszer ugyanazt a dolgot elmondja, ettől tűnik beszédesnek. És ez rohadt idegesítő egy olyannak, aki a lényegre koncentrál. Míg ti mondjátok, mi sokkal többet látunk, figyelünk, elemzünk.
2021. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínű túlságosan elhárítasz minden emberi kapcsolatot, szóval szerintem nem csak a beszéd hiánya a probléma.
2021. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, akivel el tudsz lenni, beszélgess azzal.
2021. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, még rendszeresen pánikrohamom is volt régebb, mikor az osztály előtt kellett felszólalni. Csak hebegek meg habogok olyankor. Mostanában azt hiszik az emberek, hogy fent hordom az orrom, azért nem beszélek. Pedig igazából azért, mert nem is akarok. Egyszerűen nincs mondandóm.
2021. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem tudok beszélni, mert nem hallgatnak végig.


"- Szevasz, mi a pálya tesó!

- Jóvan jóvan, most xy valami iszonyat fontosról beszél, ezért nem érünk rá."


:DDD

2021. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom bunkónak, furának az ilyen embereket, mert én is ilyen vagyok. Azonban érdemes azon elgondolkozni, hogy ez hosszú távon milyen hátrányokkal jár? És milyen előnyökkel járna, ha kapcsolatokat létesítene egy ilyen személy? Mibe3n, hogyan fejlődhetne?
2021. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, én sem vagyok beszédes, és nem érzem magam sz-rul emiatt. Ha valakinek ezzel gondja van, az az ő problémája, nem az enyém.
2021. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!