Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az eset csak egyszerű,...

Ez az eset csak egyszerű, gyors és teljesen véletlenszerű segítségkérés volt a nő számáról? ⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Egy nap be mentem az egyik panelba, majd ugye mentem felfelé a lépcsőn, az egyik emeleten volt egy idős asszony és egy fiatalabb nő akik beszélgettek egymással, én ahogy kell köszöntem majd hirtelen a fiatalabb nő a segítségemet kérte egy apró dologban, amiben persze segítettem, meg kellet nyitni egy csapot ami eléggé könnyen ment.

Ahogy lenni szokott rohantam is tovább az az jelen esetben felfelé, így a nő megköszönte többször is a dolgot kedvesen, mosojgósan.

Pár percel később jövök le a lépcsőn és ugye míg mindig ott beszélgettek, a nő akkor is nagyon aranyosan és mosolygósan többször is megköszönte a dolgot.

Ez valóban csak egy gyors segítség kérés volt az ő számáról?

Egyáltalán nem volt nehéz megnyitni azt a bizonyos csapot,szerintem simán ő is meg tudta volna csinálni.

Ha nem siettem volna akár ki alakult volna egy hosszabb beszélgetés is?



2022. aug. 19. 23:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért.
2022. aug. 19. 23:36
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, valóban csak ennyi volt. Ne tervezd mindjárt az esküvőt.
2022. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi volt, felesleges kombinálnod.

A mai világban annyira nem segítőkészek az emberek - a kedvességről, udvariasságról már nem is beszélve - hogy az ember nem győz hálálkodni, ha az ellenkezőjével találkozik.

...és ami neked könnyen megy a fizikai erőddel, nem biztos, hogy egy nőnek is könnyű.

2022. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, csak hálás volt a kedvességedért. Én nőként sose értettem, hogy ilyen egyszerű gesztusokba, mint ez is miért hajlamosak a férfiak sokkal többet belegondolni. És még a nőkről terjesztik azt, hogy kombinálnak..
2022. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet próbálta, de neki nem ment és ezért kérte meg az első férfit akit meglátott.. én nem gondolnék ebbe többet
2022. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Átnézted a zsebeidet, megvan minden pénzed, kártyád, kulcsaid? ;)
2022. aug. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

#6

😀😀😀

2022. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom életedben nem beszéltél még nővel ha egy szimpla segítségkérés ennyire felzaklatott.
2022. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

"Én nőként sose értettem, hogy ilyen egyszerű gesztusokba, mint ez is miért hajlamosak a férfiak sokkal többet belegondolni."


Na jó azért a nőket sem kell félteni, végtelen számú "mit jelent, ha a férfi pislog mikor rám néz" kérdést olvastam már :D

2022. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

"Én nőként sose értettem, hogy ilyen egyszerű gesztusokba, mint ez is miért hajlamosak a férfiak sokkal többet belegondolni."


Mert amúgy dettó ugyanilyen "jeleket" is küldenek számukra szimpatikus férfiaknak. Úgyhogy abszolút fogalmad se lehet, hogy a nő most csak kedves vagy pedig többet akar. Ezért. Ebben az esetben is konkrétan 50% az esély arra, hogy csak kedves volt, mert vagy igen, vagy nem, nem lehet tudni.

2022. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!