Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akar nőni az onbizalmam....

Nem akar nőni az onbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokaig csak sirankoztam, sajnaltattam magam, nem dolgoztam, csak alkalmi munkat meg itthon voltam csak, emberek kozt semmit a korabbi negativ tapasztalataim miatt es teljesen befordultam, baratok, tarsasag stb nelkul full egyedul maganyosan, 0 onbizalommal. Aztan rajottam, hogy soha nem fog senki kirangatni a szarbol, csak en tudok kijonni magamtol. Kerestem munkat, elkezdtem a jogsit ami azota meg is lett es dolgozom, ahol par emberrel jol elvagyok, de ugymond csak munka kapcsolat van koztunk,jobban erzem magam sokkal lelkileg, de az onbizalmam az nem javul, ugyanolyan alacsony, nem merek ismerkedni ugy komolyabban, azaz baratkozni vagy akar parkapcsolat stb, nem merek szolni a fonoknek, hogy kellene szabadsag mikor tenyleg kellene mert el kellene inteznem valamit stb. Teljesen 0 az onbizalmam, ha uj dologba kell kezdeni, mindig ketelkedek magamban, hogy nem fog menni stb. Nem tudom mar mit csinaljak. Probalom ellesni a nagy onbizalmu emberektol hogy mit csinalnak, de nekem nem megy még hangosan sem merek beszélni...nem tudom mit kene tennem.
2022. aug. 20. 01:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Es nem nő vagyok, mielott jonnenek az ajanlatok privatban.
2022. aug. 20. 01:18
 2/4 anonim ***** válasza:

"ha uj dologba kell kezdeni, mindig ketelkedek magamban"


Kezdd akkor azzal, hogy leszrod mit érzel, akkor is elkezded és csinálod. Ha mindent abbahagysz, akkor megfosztod magad, hogy:


- lehetséges sikerélményed legyen

- lásd hogy egy kudarccal nem történik semmi, megy tovább az élet és senkit nem érdekel


Minél többször szembesülsz vele, látod a folyamatot, látod hogy megy minden tovább, annál kevésbé fog érdekelni mi lesz. Egyben próbálj meg több tervet kitalálni, ha az egyik nem jönne, hogy ne rettegj ha nem sikerül valami, vagy nem úgy megy.

2022. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csajozz be valahogy, az rendberak. Ne rakd magasra a mercet, nyilvan 10es csajok igy nem jonnek ossze amig nincs onbizalmad
2022. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy már eddig eljutottál, ez tényleg nagyon nagy előrelépés! Nem lehetett könnyű a jogsi-teljes állást összehozni.


Próbálj olyan helyekre menni ahol emberek között vagy és szokd. Nem egyből szórakozóhely stb kell, hanem pl túra/biciklis csoportokhoz csatlakozni, edzőterem, vagy igazából akármi ami valamivel kapvsolatos és társaságban csinálják, ezeken a helyeken nyitottak az emberek

2022. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!