Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy modern feminista nézeteket...

Egy modern feminista nézeteket valló nő mit tud adni egy férfinak a testén kívül?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati szempontból kell a kérdést értelmezni, már feltéve, ha egy heteró modern feminista nő egyáltalán képes párkapcsolatra.

2022. aug. 20. 10:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
A személyiségét, a társaságát...
2022. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Hogy értelmezed a feministát? Mert én úgy, hogy egyenlőséget akar.


Tehát: mindent, amit a pasi is. Pénzt egyenlő bánásmódot és munkamegosztást, szeretetet, támogatást, tiszteletet, megértést stb stb.

2022. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én a MODERN neofeminista (ha létezik ilyen szó), lényegében férfigyűlölő, hagyományokat megvető nőkre gondolok.
2022. aug. 20. 10:13
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfigyűlölő, akkor nem hiszem hogy lehetne egészséges kapcsolata egy férfival. Mint ahogy egy nőgyűlölő férfinak sem lehet nővel.
2022. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szeretetet, odafigyelést, megértést, támogatást, amit ő is megkap... nem is értem a kérdést.


Azt ugye tudod, hogy nincs olyan, hogy "modern feminista nézet"? A feminizmusnak több megvalósulása van, melyek egymással is vitában vannak.

2022. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
41%

Ja, hogy Te és a lezbikus feminizmust hazud... mármint mondod modern feminizmusnak, ami egyébként egy szélsőséges, nem igazán tipikus formája a feminizmusnak?

Hát, ők alapból elvetik a heteroszexuális kapcsolatokat, mint a szexuális erőszak egy formáját.


Szóval a kérdésedre a válasz: semmit.

2022. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszel fel kérdést, ha már megvan rá a saját válaszod, és mást nem fogadsz el?

A feminizmus nem férfigyűlöletről szól, hanem arról, hogy a nők is teljes értékű emberek. Az a férfi, aki ezt megérti, társat találhat a nőben: egy vele nem azonos, de egyenrangú, őt kiegészítő, vele együtt küzdő, együtt gondolkodó partnert. Ha neked egy nőtől nem kell más, mint a teste és a saját igényeit megtagadó, megalázkodó szolgálat, akkor ne kezdj modern nővel (nem lesz nehéz, ők is kerülni fognak téged).

2022. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kérdés általánosítást sejtet, mintha előre leírt elképzelésed lenne a "feministákról" hogy "mindegyik olyan mint amilyet elképzeltél".
2022. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyanok vetik fel a kérdést, akik se nem néztek utána a témának, és csak a sertodottseget lehet kihallani minden szóból?
2022. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a páromnak annyira bejött az a semmi, amit adtam, hogy össze is házasodott velem. 😂
2022. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!