Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy modern feminista nézeteket...

Egy modern feminista nézeteket valló nő mit tud adni egy férfinak a testén kívül?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati szempontból kell a kérdést értelmezni, már feltéve, ha egy heteró modern feminista nő egyáltalán képes párkapcsolatra.

2022. aug. 20. 10:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

A "modern feminista" nő társ tud lenni egy férfinak, úgy, hogy nem tekinti magát automatikusan alsóbbrendűnek, a férfit pedig a nadrágot viselő "család fejének".


Egy férfigyűlölő nő pedig nem akar társat. Max a férfiaknál létező jelenség hogy gyűlölik a nőket, nem tartják érzelmileg, vagy intellektuálisan fejlettnek őket, és mindenbe belekötnek ami a nőkre jellemző (ha igaz, ha nem; ha ártalmatlan a dolog, ha nem) és még így is sóvárognak a kapcsolat után. Annyira, hogy egyenesen dühösek, amiért az általuk megvetett nők nem hajlandóak összejönni velük.

Az a nő aki hasonlóképpen gondolkodik a férfiakról, elhatárolódik tőlük, és nem is keresi velük a kapcsolatot. Nincs nagyon értelme azon rágódni, hogy egy ilyen nő mit adhat neked, mert valszeg nem is akarna a közeledben lenni.

2022. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20%
Szerencsere nem volt feminista bnom meg nem is lesz. Nemjok ezek a vegletek. Mindenkinek megvan a szerepe a kapcsolatba es kiegeszitjuk egymast. Van amibe egy no jobb van amibe meg egy ferfi.
2022. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%
22: alapvetően az, hogy kiegészítjük egymást, rendben van, csak szerintem nem feltétlenül nemek szerint kellene ráhúzni a két félre a feladatokat. Igen, van, amiben az egyik jobb, van, amiben a másik. Nalunk pl. a főzés olyan, hogy mindkettőnknek megy, de a férjem szeret főzni, én utálok. Kinek lenne szerinted jó, ha mégis 10/10 alkalommal nekem kéne főzni, csak mert nő vagyok? Vagy pl. egy panelban milyen mindennapos férfi feladatok vannak, amikkel a férfi ki tudja venni a részét a közös életből? Félévente becsavarni egy villanykörtét, meg 3 évente összerakni egy ikeás polcot azért nagyon nincs egyensúlyban a mindennapos házimunkával. Szóval alapvetően ezzel a klasszikus felosztással az a gondom, hogy így, hogy mindkét fél teljes állásban dolgozik, aránytalanul nagy terhet ró a nőre. És miért is igazságos ez?
2022. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Altalaba a nok problemaznak a "rendetlensegen" meg ok akarnak jobban gyereket. A ferfiak elvannak mindenhogy 😅
2022. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%
Ja, értem, tehát szerinted a teremtés koronái totál igénytelenek, vígan elvannak a mocsokban, és gyereket is úgy csinálnak, hogy nem is akarják, csak hát a nő azt mondja nekik, hogy kell. Se igények, se önálló gondolkodás. Ejjha. Én azért többet néztem ki a férfiakból. Még a végén kiderül, hogy nem is feministák néznek le titeket, hanem ti saját magatokat.
2022. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23%
Hat akkor benezted. En nem nezem le magunkat. Szerintem kiralyok vagyunk 💪🤣
2022. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%

Látom nagy hiba volt bedobni ezt a kérdést, mert ezt az oldalt sok feminista nő is olvassa.


Szerintem az egyenlőség már bőven megvalósult, hisz ugyan azért a munkáért ugyan annyi fizetést kapnak a nők. Persze építkezésen nem látni ugyanannyi nőt, mint férfit, de tényleg jó lenne az a nőknek? Óvodában sem látni annyi férfit mint nőt.


Átlagosan a férfiak fizetése magasabb, mint a nőké, de ez tipikus liberális ferdítés, ugyanis ennek az az egyszerű oka, hogy a férfiak a nehezebb és ezért jobban megfizetett munkákat nagyobb arányban vállalják mint a nők.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Egy modern feminista liberális nővel egy kis időre kipróbálnám milyen összezárva, hisz én meg mihazánkos magyarérzelmű vagyok, így érdekes helyzetek biztosan születnének.

2022. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A feminista nem egyenlő a feminácival, igazán megtanulhatnák már az emberek. Ahogyan azt is, hogy a feminácik nem a többség. A legtöbb feminista nő egyszerűen csak hisz a nemek közti egyenlőségben és nem fogadja el azt, hogy a férfi diktáljon, azért mert neki farok nőtt a lábai között. Elavult, értelmetlen nézetek ezek, mindenkinek az legyen a szerepe egy kapcsolatban, amire ő a legalkalmasabb. Ennyi.


Hogy mit tud egy ilyen nő nyújtani? Az a nőtől függ. Ha passzoltok, akkor a partnered lesz, a társad. Ha nem, akkor semmit nem tud nyújtani, de nem is kell neki.

2022. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!