Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy modern feminista nézeteket...

Egy modern feminista nézeteket valló nő mit tud adni egy férfinak a testén kívül?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati szempontból kell a kérdést értelmezni, már feltéve, ha egy heteró modern feminista nő egyáltalán képes párkapcsolatra.

2022. aug. 20. 10:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
A férfigyűlölő meg nem feminista, hanem náci
2022. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

hagyományokat megvető nők

Mi a hagyomány? A nő dolgozzon, de mellette legyen házi cseléd. Mosson, főzzön mindenkire, takarítson, lesse apjok minden kívánságát, vásároljon be, nevelje a gyereket stb?

Apjok addig behuppan a fotelba, megiszik egy sört és fingik párat? Ezek jó hagyományok.

Amúgy a férfi a farkán kívül mit tud nyújtani? A mai férfiak egy villanykörtét nem tudnak kicserélni.

2022. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Szeretem ezt a témát, mindig felháborítja a közönséget...

Én úgy gondolom, hogy aki feministaként tekint magára ÉS ezt állandóan hangoztatja is, tehát valószínűleg az önazonosságénak ez a legmeghatározóbb eleme, az nem lehet més, csak szélsőséges.

2022. aug. 20. 10:52
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tanulmanyozd a dolgokat mielott leegeted magad 😅
2022. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Fogalomzavarban vagy
2022. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni feminista vagyok, mert alapnak gondolom a nemek közti egyenlőséget minden téren, de férfigyűlölő távolról sem vagyok. Gyanítom, a kérdésed arra irányul, hogy minek olyan nő, aki elutasítja a hagyományos női szerepet, azaz nem mos, főz, takarít, nem szolgálja ki az "urát", és nem hajlandó kizárólag maga foglalkozni a közös gyerekekkel. Nos, akkor én egy kicsit megfordítanám a kérdést: a férfi mit ad a kapcsolatba a testén kívül szerinted? Ne gyere azzal, hogy pénzt, mert azt én is adok bele, mint mondtam, feministaként hiszek az egyenlőségben, aminek az is része, hogy köszi, nem kell engem eltartani. Tehát? Na, hát az egyenlőség jegyében pont ugyanezt adom bele én is.

Egyébként a férjemnek 13 éve megfelel ez a szereposztás. Az elejétől kezdve alap számára is, hogy mindketten kivesszük a részünket mindenből: pénzkeresetből, házimunkából, gyereknevelésből. Nem házvezetőnőre volt igénye, hanem feleségre, partnerre.

2022. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
5%
Egyenloseg? Tehat ha egy hiszterikus idiota no felpofoz akkor kiuthetem es nem lesz rinya? En a mai napig rengetegszer hallok ilyeneket, h "az a pasi dolga" meg h "de en no vagyok" stb stb
2022. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

17: alapvetően hisztérikus idióta nővel nem kötelező leállni, és akkor nem lesz ilyen problémád :D

Btw, ha felpofoz, nem, nem ütheted ki. De nézetem szerint hasonló erejű pofon visszajár, igen, bár halkan hozzáteszem, hogy kultúrált emberek nem pofozkodnak, függetlenül attól, hogy férfiak vagy nők.

2022. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha belemkot es megut egy csavo de gyenge attol en meg nemfogok kissebbet visszautni 😀 (hozzatennem h soha nem utnek meg not, elitelem az ilyet nagyon) Lenyeg h teljes egyenlosegrol sehogy se beszelhetunk a 2 nem kozott, az meg h valamibe igen, valamibe meg inkabb megse az ugy mi 😅
2022. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%
Jó, lehet szőrszálhasogatni, a kérdés az volt, hogy egy kapcsolatba mit ad egy feminista nő. Én ennek vonatkozásában válaszoltam, hogy mi a kapcsolatunkban egyenlőek vagyunk és voltunk mindig. Mivel nem vagyunk prolik, verekedni nem szoktunk, hogy a fizikumunk közti különbség gondot okozzon. De naivan úgy gondolnám, hogy társadalmi szinten mostanra már kinőttük azt a felfogást, hogy a férfiak erősebbek, ezért ők dirigálnak.
2022. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!