Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkedik egy normális...

Hogyan viselkedik egy normális ember?

Figyelt kérdés
Borderline személyiségzavarom van. És sokszor megkapom, hogy nem viselkedem “normálisan”. De kérdem én, hogyan viselkedik egy “normális” ember?

2022. aug. 20. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Kitart a véleménye meg a tervei mellett, nem ingadozik húszfelé egy hónap alatt. Szilárd éntudata van, eszébe se jut, hogy nem tudja, ő valójában kicsoda. Nincsenek hangulatingadozásai, nyugodt, nem vádol másokat a bajai miatt.
2022. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
te vagy amber heard kérdező
2022. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

1es


Ez inkább a magabiztos ember leírása, a normálisak közül is, de nem minden "normális" ember rendelkezik ezekekkel a tulajdonságokkal


Vagy, ha valaki felnőtt korában nem kategorizálható magabiztosnak, az egészen biztos személyiség zavaros?

2022. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is borderline személyiségzavarom van. Szerintem egy normális embernek nincsenek dühkitörései, tudja kezelni az érzéseit, nincsenek hangulatingadozásai, nincsenek öngyilkossággal kapcsolatos gondolatai. Egyébként minden borderline más és más, szóval pl én emberek között normális vagyok, nem mondanák meg rólam, hogy valami baj van velem. Csak a párom és anyám mellett tud kijönni az "igazi énem".
2022. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen zavaraid vannak? Miben nyilvánul meg a személyiségzavarod?
2022. aug. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem is komoly nehézségeim vannak az érzelmeimmel, hogy nagyon dühös vagyok mindenkire, hogy nagyon-nagyon sírok. Nagyon szeretem bántani magam. A traumáimért folyamatosan hibáztatom a hozzám közelállókat. Nem vagyok képes a másik ember helyébe képzelni magam, nem tudom, hogy számára mi bántó és mi nem. Sokszor vagyok manipulatív, tudattalanul is, tudom, hogy ha így és így viselkedem, akkor az ilyen reakciót vált ki, ezért meg is teszem.

2022. aug. 21. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:
1es nagyon jól leírta, az egy normális ember. Kevés normális ember van sajnos, a legtöbb ember megrekedt valami infantilis szinten.
2022. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Hogy kinek mi a normális viselkedés az nézőpont kérdése.
2022. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Váó nyolcas milyen bölcs gondolatok
2022. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!