Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar amikor...

Csak engem zavar amikor random emberek bejelolnek instán? Akár egy suliba járunk/ jártunk soha életemben nem beszéltem vele,max ha látásból néha láttam,de elküldi azért.?

Figyelt kérdés
A másik amikor random idegen addol,de a fiokomon látszik hogy meleg vagyok, lehetséges összefüggés,és miért ennyire fontos hogy a 30 követő helyett 31 legyen

2022. aug. 21. 01:33
 1/9 anonim válasza:
92%

Szerintem ne foglalkozz ezzel. Ha nem szimpatikus, akkor tiltsd, ha meg semmi különös, akkor vond meg a vállad.

Semennyiben nem befolyásolja az életedet.

Talán reménykedik, hogy megtetszik neked az oldala alapján és te is visszaköveted. De nincsen ebben semmi kényszer. Ne ezek kössék le a figyelmedet, annyi minden van, ami problémás az életben. Inkább azokra koncentrálj.

2022. aug. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk az insta pont erre való

Ha zavar állítsd privatra a profilod

2022. aug. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem, engem is zavar. Csak engem facebookon (sajnos muszáj hogy legyen), mert instám nincs.


Az ismerőseimre vagyok kíváncsi, azok közül is csak azokra, akikkel úgy gondolom tartani szeretném a (már meglévő) kapcsolatot. Meg pár kötelező dolog..

2022. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ne használd és kész.

Szimplán kinyomon a jelöléseket és kész. El is felejtettem

2022. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az Insta úgy van beállítva, hogy bárki bekövethet, engem nem zavar. Vissza meg olyat követek, akit tényleg akarok és érdekelnek a képei.
2022. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Instán pont nem zavarna. Ott én is több ismeretlent követek, mint ismerőst.
2022. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Insta pont erre valo... hogy idegenek is bekovethessenek, mert pl bejossz nekik. Engem az idegesit, mikor facen kovet be random emberek, akiket nem ismerek.
2022. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Instagram-on engem sem zavar, én is követek olyanokat, akiket nem ismerek személyesen. Viszont nem követek be mindenkit automatikusan, csak olyanokat, akiknek vagy tetszik a tartalmuk, vagy tényleg ismerem őket.
2022. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, valószínűleg vannak még ilyen emberek, de nem is értem a problémádat.


Én instagramon képeket, verseket osztok meg, örülök, ha másnak is tetszik.

2022. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!