Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet kipuhatolni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kipuhatolni egy random srácnál, hogy benne lenne ebben egy másik sráccal?

Figyelt kérdés
Nincs senki akit a környezetemben ki tudnék, vagy ki akarnék elégíteni orálisan, de partnerkeresőre sem szeretnék regisztrálni. Hogyan lehet valakinél biztosra menni, hogy benne lenne-e abban hogy leszopjam? Azt sem tudom, hol lehetne elkezdeni társalogni egyáltalán. Sem személyesen, sem pedig neten. Elég kicsi az esélyem :/

2021. júl. 8. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

miért nem akarsz regisztrálni? nem kell kép,, ne körülményeskedni

menj el szaunába, ott aztán nekiállhatsz,

2021. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Vagy rákérdezel (nem ajánlom), vagy sehogy, mert nincs benne semmi garancia. Még ha meleg is, nem biztos akarna tőled valamit.

Melegbárokban nézelődj, élőben nincs túl sok lehetőség sajnos.

Mégis csak a partnerkereső lenne a legjobb mód, kép nélkül is fent lehet lenni, lehet használni.

2021. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát azért szaunában csak úgy bepróbálkozni :D melegbár mef szintén kilőve.
2021. júl. 8. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
akkor társkereső, igazából keresed a kifogásokat
2021. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Idővel ki fog alakulni benned is a "gayradar", figyeld azokat a jeleket, attitűdöket amik benned is megvannak, illetve ismerkedj melegekkel és rá fogsz érezni hogy szinte már ránézésre megmondod valakiről meleg v. biszex-e. Ha ez a rutinod még nincs meg, akkor nem javasolt hogy nyíltan rákérdezz. Inkább csak dumálgass vele a szexualitásról, illetve dobd be a "melegtémát" hogy reagál rá, mi a véleménye a homoszexualitásról. Ha elutasító, nem nyitott rá akkor felesleges feldobnod neki hogy lelufiznád mert tolakodásnak fogja venni.

Egyébként meg ahogy fent is írták, regelj fel egy meleg társkeresőre, avagy meleg szauna, szexmozi és ott 100% hogy találsz partnert akár az első látogatásra is.

2021. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Uccsó előtti ha ezt te kifogásnak veszed, akkor legyen az. Én csak egyszerűen óvatos próbálok lenni.
2021. júl. 8. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Én megértelek… amúgy engem szophatsz ha fiatal vagy és pesti
2021. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az vagyok. :)
2021. júl. 9. 00:13
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok és nagyon szivesen csinálnám veled :D
2021. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint? :D Melyik részét?
2021. júl. 9. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!