Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Embereknek hogyan megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Embereknek hogyan megy az anál úgy random, hogy nem is készülnek beöntéssel és mégis semmi baleset?!Nyilvan közben jó volna a spontaneitás,vagy valami ilyesmi de mindig készülök.Kedves passzív srácokHogy tudok spontánok maradni? Köszi.😁

Figyelt kérdés
#melegszex #meleg #análszex #passzív #spontán

2021. máj. 18. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Véleményem szerint ez nem lehetséges beöntés nélkül. Szerintem nem létezik olyan h valaki beöntés nélkül baleset mentes szexet érjen el, ha mégis valaki ezt állítsa akkor hazudik, vagy át verte a emberi természetet. Nekem ez a véleményem erről, igaz aktív vagyok, de gondoltam megosztom amit gonolok.
2021. máj. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet beöntés nélkül. Normális étkezés, megfelelő mennyiségű folyadék, rostban gazdag étkezés, és nem lesz baleset. Természetesen előtte menj el wc-re, mert ha éppen kell akkor egyértelműen lesz baleset.
2021. máj. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -remete- ***** válasza:
88%
Reggel wc aztán tusolás. :) utána már nem gond.
2021. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is túl van misztifikálva ez a beöntés dolog.
2021. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Van aki úgy van összerakva gyárilag, pl, reggel nagydolgozik és egész estig szabad a vásár mindenféle balasatveszélynélkül.

Van aki meg 2óránként öblöget,

ha nem mászik le rólla a barátja,mindegy mit eszik.

2021. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Fiatalabb koromban 8 éven keresztül éltem rendszeres szexuális életet. Sosem volt beöntés, síkosító, meg semmi. És sosem volt baleset, sem nálam, sem a partneremnél. Pedig volt, hogy napi szinten dugtuk egymást. És úgy volt minden tökéletes, ahogy volt.

35f

2021. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Én reggel elmegyek a WC-re. Azután egy öblítés. Így ha a barátom spontán megakar dugni nincs gond. A barátom gumi nélkül dughat és meghitebb is. Akkor is van nálam gumi mert ha egy pasi spontán megkíván - volt rá példa- akkor kitudjon elégülni bennem. 60/F
2021. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem csináltam beonteste és eszem ágában sincs. Mégsem volt baleset. Attól mert az 1-es hulye hozzá az nem jelenti h más is. Mindenki magából indul ki..
2021. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Akinek a partnere nem csinált beöntést, nem éreztetek a farkatokkal székletet a lyukban?
2021. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!