Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogyan kezeli a "baleseteke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan kezeli a "baleseteket" anális szex közben/végén? Aktívként és passzívként hogyan álltok a kérdéshez? Tönkre teheti a kapcsolatot, vágyakat? Lehet-e egyáltalán óvszer nélkül random szexelni?

Figyelt kérdés

Még nem igazán volt anális szexben részem, de ez a közeljövőben valószínűleg változni fog, és érdekelnek a tapasztalatok, vélemények. Kicsit félek előre, mi lesz, ha lesz valami, mit mondjak, mit tegyek. Előre beszéljem meg az aktív párommal? Vagy ez csak érettség dolga és természetesen kell kezelni? Az se mindegy, hogy óvszeben vagy anélkül van baleset, máshogy álltok hozzá aktívok?

Passzívként úgy vagyok vele, hogy egyrészt hiába minden tisztálkodás, gondos odafigyelés, az a hely a 💩 távozásának a helye. Ezen nincs mit szépíteni, mert az a hely sem az a nap nagy részében. Tehát aki oda be akarja tenni a péniszét, legyen ezzel tisztában és azzal, hogy bármikor lehet probléma. Nyilván az a cél, hogy ne legyen ilyen, mert kellemetlen, sőt undorító, nekem sincs kakafetisem. De az anális szex ezzel járhat, el kell fogadni. Mivel melegek vagyunk, másra nem igazán van lehetőség. Szeretném, hogy sose legyen probléma, de szerintem ez benne van a pakliban. Illetve, nincs mindig lehetőség mosakodni, beöntést csinálni. Néha napközben jön a vágy, elönt a hév, és nem akarom korlátozni a pillanatot. Ne csak akkor szexeljük, előre meghatározva csak minden este fürdés után. Nyilván az óvszer ilyenkor segítség, ha éppen tudom és érzem magamról, hogy nem vagyok tiszta.

Nem akarom szégyellni a testem és magamat, mert nem direkt csinálom, nem akarok rosszat. Szeretném, ha mindig egy tiszta hely lenne a fenekem, de sajnos nem így van.



2022. aug. 11. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
az ilyen kérdéseket mért nem törlik hogy hogy lehet itt ilyet?
2022. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Vessetek meg emberek, de uniként én csak akkor dugok meg bárkit, ha előtte rendesen tiszta. Attól meg viszolygok, hogy nekem tegyék be úgy, hogy én nem mosakodtam rendesen. Nekem az a tapasztalatom saját magamról (mielőtt lepontoztok), hogy engem "nem kap el a hév", ha épp 40 fokban izzadok, sőt, a másikat sem igazán. Nekem kell, hogy letusoljak szépen, rendbetegyem magam, ezt a partneremtől is elvárom. Azért mert én kanos vagyok ne álljon elém lecsövesedve, izzadtan, sz@ros seggel.


Ha ennek ellenére megtörténik, hát istenem. Ez tényleg emberek vagyunk kategória, engem nem zavar. A testműködést valóban nem kell szégyellni, csak ne legyünk igénytelenek!

2022. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Én szaggatnám a szaros fosódat kérdező
2022. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Első, nem nagyon vágom mi a gond a kérdéssel?
2022. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!