Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs kedvem embernek lenni,...

Nincs kedvem embernek lenni, nincs kedvem ehhez az élethez, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Már nagyon depressziós vagyok, mivel nem értek semmihez ezért csak szar munka jut amit nem bírok ki általában ezért kilátástalan minden nagyon sajnos. De úgy az egészhez nincs kedvem sose elég nehéz ez a világ. Nektek hogy hogy van? Nem értem más embert mi tart életben. Mondjuk ha hirtelen nyernék a lottón akkor másképp látnám én is de ez így reménytelen. Ahhoz is életképtelen vagyok hogy külföldre ki menjek nem bírom a nehéz munkát meg az embereket se.

2022. aug. 22. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Lusta voltál tanulni, ez maradt neked, a hozzá nem értés.
2022. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy ezzel egyedül azt kell mondjam.. :(

Nincs valami célod amit el szeretnél érni pl.egy szakma amit szeretsz is?

Honnan tudod hogy nem bírod , meg kéne próbálni csak, az emberek is olyanok amilyenek nem hiszem hogy akkora tényezők- sőt tudom!!-mint gondolnák..! Nem kell jópofizni. Én bedugtam a fülest és zenét hallgattam. Sokszor. Jó, olyankor nem hallom tisztán amit a légiirányító kolléga mond. Oké viccelek.

:))) Amúgy meg mindig lehet rosszabb , ha arra gondolsz az nem motivál!!??

Amúgy ha olyan helyzetbe fogsz kerülni hogy örülsz hogy van állásod megint más szemmel fogod nézni.

Neked szerintem pihenésre lenne szükséged. Menj el valahová pár napra, ahol csend van, stb.. nem égtél- ki? nem hajtottad túl magad??

2022. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig is kevés pénzért dolgoztam sajnos ha van is munkám. Ennyi ésszel meg mit tanuljak. Max szakmunkás lehetnék azt próbáltam de nem voltam jó egyikben se sajnos.
2022. aug. 22. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, viszont nekem már folyamatban van a külföld. Úgy érzem, itt soha nem tudnék megszabadulni a depressziómtól. Annyi hibát követtem el, teljesen elszúrtam a fiatalságomat és most bármerre nézek, minden a rosszra emlékeztet. Tudom, veszélyes kimenni alapos felkészültség nélkül, de itt már öngyilkosságon gondolkoztam. Akkor már meg is próbálhatok valamit, nincs mit veszítenem.
2022. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is utálok élni, semmi értelme. Nekem vannak hobbijaim, elég sok (relatíve), de igazából teljesen elegem van az életből, teljesen belefáradtam és alig várom, hogy végre megpusztuljak. Az a baj, hogy tudom, hogy milyen volt az élet előtt, a nagy semmi, de tényleg. És nagyon-nagyon vágyom oda vissza. Ez kiskoromban is így volt. Beszéltem erről pszichológussal is, semmit nem tudott tenni, nem lehet engem ezzel kapcsolatban meggyőzni, mert ez olyan, mintha te nagyon vágynál egy házi macskára, érted. Bárhogy is magyaráznák neked, hogy összeszar mindent meg ilyenek, te akkor is szeretnél egyet és kész. Namost nekem hiába mondják, hogy jó élni, mert miért lenne jó? Vagy mégha jó is, az abszolút semmi, ami a halál után vár, sokkal jobb. Szóval ja, én így látom, így érzek és nagyon-nagyon kezdek belefáradni már az életbe.


Bocsánat, hogy rant lett, csak közben elragadtattam magam és kijött egy kis adag. De a lényeg, hogy nem vagy egyedül ezzel. Hogy mit lehet tenni? Fogalmam sincs. Számomra is elviselhetőbbé tenné az életet egy lottó 5-ös, de igazából nem változna semmi, a halál utáni semmi mindig jobb lesz, mint bármilyen formában az élet. Legalábbis én így vagyok ezzel.

2022. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lusta voltál tanulni, ez maradt neked, a hozzá nem értés."


Föltételezem te is épp az orvostudományi egyetem szívsebészeti karáról írsz és adsz életvezetési tanácsokat :D

Javaslom maradj inkább cipőpucoló, remélhetőleg cipőket jobban mentesz mint életeket :D

2022. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Marad max. a remeteség.
2022. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nektek hogy hogy van? Nem értem más embert mi tart életben."


Nekem is volt szar munkám, de tudtam, hogy annál többre vagyok képes. Már elértem azt, amiről akkoriban álmodoztam, jó munkahelyem van, azt csinálom amit szeretek, a munkatársak normálisak, meg vagyok becsülve.

De most is azt hajt, hogy tudom, hogy több van bennem, így továbbra is küzdök azért, hogy még többet érjek el. Szerintem nagyon fontos, hogy az embernek legyen céljai, és persze tegyen is értük.

2022. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondottam ember küzdj és bízva bízzál. Tessék közben találtam neked idézeteket is . Ha ez nem segít semmi :P [link]
2022. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!