Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vált ki ilyen viselkedést?

Mi vált ki ilyen viselkedést?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve megismerkedtem valakivel, akivel nagyon jó baráti kapcsolatot alakítottam ki. Nem is gondoltam volna, hogy ez lehetséges 25-6 évesen. Ő 3 évvel idősebb nálam, és az elején semmi gond nem volt, nagyon őszintén meg tudtunk beszélni mindent, meghallgattuk a másikat. Az utóbbi időben viszont nagyon megváltozott (igazából kb amióta barátnője lett).

Belekezdett egy olyan viselkedésbe, hogy ahol csak lehet ellent próbál mondani, és megcáfolni, amit mondok. Ehhez társul az, hogy nem kérem a véleményét, mégis kényszeresen elkezdi mondani, és ha nem úgy cselekszel, akkor hülye vagy.. Nagyon idegesítő, és nem tudom miért jött elő ez nála. Mitől kezd el így viselkedni valaki?


2022. aug. 23. 09:14
 1/2 lewega ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2022. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Becsajozott, és ettől kinyílt a csipája. Királynak érzi magát, és azt hiszi, mindenben okosabb nálad.
2022. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!