Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz az,hogy otthon...

Nagyon gáz az,hogy otthon mindent dobozokban tartok?

Figyelt kérdés

Mármint be van rendezve rendesen a lakás, csak nincs elöl semmi. A polcokon is, a szekrénysoron is minden el van "rejtve" dobozokba. Nem papír kartondoboz, hanem szép minőségi színes dobozok, kosarak. Nincsenek is ilyen kis pici kütyürök elöl sehol. Picit rendmániás vagyok.

Ez így nagyon hülyén néz ki? A vendégek mit fognak rólam gondolni, h ez már beteges?


2022. aug. 23. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt honnan tudod? :)
2022. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Tolhatnál egy képet.

Amúgy mindenki úgy tárolja a dolgait, ahogy akarja. Első ránézésre szerintem a többségnek fura lenne, de én is gondoltam ilyesmire. A könyveket hagynám elől normálisan (bár azok egy része is dobozban van most), de ami apróbb, azt beszórnám dobozba. Több helyet nyernék így.

2022. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobozokban tartom, mert így könnyebb takarítani :) ráadásul a párom porallergias
2022. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menő, szerintem nagyon stílusos, letisztult, harmonikus így egy lakás összképe, és persze praktikus, én csak egy-két szigorúan nagy méretű dísztárgyat hagyok elöl, amúgy én is full minimalistán tolom, pedig még csak nem is modern stílusban.
2022. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen oké, én is szeretem elpakolni a dolgokat, hogy ne minden elől legyen.

Könnyebb takarítani, nem ömlik mindenhonnan a cucc, összességében nagyobb a rend.

2022. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

tök logikus, és praktikus.


Nálam a spájzban is dobozokban vannak az amúgy üvegben/eredeti csomagolásban lévő dolgok - téma szerint. Így átláthatóbb, és polctakarításkor csak a kb. 20 dobozt kell levennem, és nem a többszáz kiscsomagot. ..

2022. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé fura, földrengésbiztos, költözésbiztos.
2022. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, csak fura.

Alapból nem értem az olyan embereket, akik azon gondolkodnak, hogy a vendégek mit fognak gondolni. Olyan embereket hívj meg a házadba, akikről tudod, hogy nem ítélnének el, ítélkeznének feletted! Másrészről kit érdekel, hogy mit gondolnak?

2022. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudsz mutatno egy képet? Kíváncsi vagyok.


Én is szeretek dobozba pakolgatni dolgokat, bár nálam ez munkahelyi ártalom. Majdnem olyan, mint valami Tetris játék.

2022. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!