Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt hogy lassú...

Miért mondják azt hogy lassú vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy amikor ismerkedek új emberekkel akkor akadt köztük pár akik szerint lassú vagyok és ezt a beszédemre értik. Volt olyan aki ezen poénkodott a hátam mögött másoknak... Viszont van egy csomó olyan ember is akik szerint egyáltalán nem lassú a beszédem, szeretnek velem dumálni és csak szimplán nyugodt típusnak mondanának. Múltkor a harmadik ilyen esetnél amikor ezt mondták rám, nagyon elkezdett zavarni és ki is jelentettem, hogy ez nem igaz és az egyik fiú bocsánatot kért hogy nem úgy gondolta, mert ő a lassú szavat a nyugodtság szinonimájaként használja.


Az a durva, hogy én ezt nem is veszem észre magamon, sőt van amikor felpörgök mert szeretek néha bulizni is járni...De azzal tisztában vagyok hogy kicsit nyugodtabb a viselkedésem az átlagnál. Ehhez sokminden közrejátszott, de jól érzem magam így csak zavar, hogy egyesek beszólnak és valamiért mostanában megszeretnék változni,csak nem tudom hogyan. Olvasni is szoktam, mert azt hallottam hogy segít de ezen kívül nem tudom még mit lehetne. Egyébként sokan értelmesnek mondanak ettől még... meg ha van valami munka akkor időben/gyorsan eltudom végezni.


Szerintetek nagyon gáz ha valaki ilyen? Mit gondoltok erről, érvényesülhetek még vagy meg kellene változnom? Miért van az, hogy valakik szerint lassú vagyok, mások szerint meg nem?


20L



2022. aug. 24. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lassan beszélsz,nincs ezzel gond nem mindenki egyforma:)
2022. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, van aki ilyen.


Ajánlom ezt a számot kitűzni a zlászlódra:

https://www.youtube.com/watch?v=FVegcCcMNS4

2022. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják, hogy túl gyorsan beszélek, ami néha abszolút igaz. Mindenki a saját tempójához van szokva, ha nagy az eltérés köztük és közted akkor fel fog tűnni. Ettől még ez nem egy rossz dolog, egyáltalán nem gáz :)
2022. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!