Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért mutatja magát keménynek, mikor egy szakítás is nagyon meg tudja rázni őket, hogy hetekig/hónapokig maguk alatt vannak, miért nem vállalják fel a sérülékenységüket, mi ez a színjáték?

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenkinek fér bele az életébe, hogy hónapokig picsáskodjon és sajnáltassa magát.
2022. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Ez főleg a neveltetésből adódik, főleg férfiaknál jellemző, legyél kemény, ne mutasd ki érzelmeid, sőt nyomd el. Ez már a múltéj! Egy szakítást fel kell dolgozni, ha kell ki kell sírni. Ez lenne a megoldás nem elnyomni az érzelmeket, mert annak súlyosabb következményei lehetnek.
2022. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden férfi ismerősöm (beleértve az exeimet is) úgy tűnik hogy még aznap túl teszik magukat egy szakításon, közben meg biztos hónapokig szar nekik is. Szerintem gáz, ha senki előtt nem vállalják. Azért egy két igaz barátnak meg lehetne mondani, hogy igen rosszul vagyok...
2022. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz. Egy férfi legyen kemény, ne is mutassa ki a nők előtt az érzéseit, kivéve akkor, ha a stratégiájában ez benne van.
2022. aug. 25. 20:38
 5/9 Darius- ***** válasza:
100%
Van akit nem tör le ténylegesen.
2022. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emberek a megjelölt időszakra, amíg tartott a “szerelem”, már utólag úgy emlékeznek, hogy ami nem volt a miénk, az nem tud fájni. Mosoly :) Legalábbis a többség, hajlamos erre.
2022. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

10 pontos kérdés:).

Mert sokan csak egy álomvilágban képesek élni, egy burokban. Majdnem úgy, mint a szektások.

2022. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Miert kene kimutatni? Lerendezed magadba esz ervekkel aztan haladsz tovabb
2022. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert, ha kimutatod, hogy sebezhető vagy, akkor kicsinàlnak, és elkönyvelnek hisztis, gyenge senkinek.

Én is magam alatt vagyok lassan 1,5 éve egy durva szakítás miatt, de mégsem mutatom ki senkinek személyesen, mert akkor megölnének, és így is látszik valamennyire, hogy sérült vagyok lelkileg.

2022. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!