Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék határozottabb,ke...

Hogy lehetnék határozottabb,keményebb férfi akiről látszik,hogy nem kell vele szórakozni?

Figyelt kérdés
32f vagyok és az a baj,hogy túlságosan jó szívű vagyok,túl empatikus,sok mindent elnézek az embereknek amit nem kéne hagyni. A legjobban utálom a viccelődős,gyúnyolódós stílust,amikor velem teszik,nem tudok mit kezdeni vele. Meg introvertált is vagyok ezért se szeretek és nem is tudok belemenni ilyen semmiségeken viccelődős,hergelős dolgoknak. Ilyenkor legszívesebben elküldeném az anyjába az embert ,de nem tehetem meg.Nem tudtok valakit aki példakép lehetne,vagy tanulhatnák tőle,hogy legyek keményebb,határozottabb. Az a baj,hogy nők közt nőttem fel nem volt férfi a családba(apám otthagyott minket kiskoromban nagyapám korán meghalt).Anyám,öreganyám és 2 lánytestvérem mellett nőttem fel,akik szintén elég vajszívűek.
2022. aug. 26. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Növesszél szakállat, hogy nehogy azt higgyék, hogy hazudtál a rezsicsökkentésről:) Komolyra véve: növesszél szakállat, borotváld le a fejedet, lukasztasd ki a füled, nyakra koronás oroszlán tetkó kell, ajakba és/vagy orrba piercing. A vastagkeretes fekete szemüveg kötelező. No akkor veszélyes csávónak fogsz látszódni.
2022. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jószívű és empatikus vagy, az rendben van.


Az a kérdés, hogy azért engedsz meg valamit, mert nem zavar, vagy mert félsz a konfliktusoktól. Utóbbinak semmi köze az empátiához.


Ha introvertált vagy, akkor a legegyszerűbb azt tudatosítanod magadban, hogy a szavak neked nem ártanak. Szóval mit is szeretnél kezdeni a beszólásokkal? Frappánsat visszaszólni? Csak mosolyogni és nevetni a másikon? Vagy teljesen ignorálni, mintha meg sem hallottad volna?

2022. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Zavar a beszólás,viszont konfliktuskerülő vagyok,mert tudok vele mit kezdeni. Csak nagyon bunkón tudok visszavágni,de akkor egy életre megutálnak. Külsőmmel nincs gond,első ránézésre nem látszok ilyennek,csak aki ismer ő tudja,hogy nem vagyok a szavak embere.
2022. aug. 26. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szüless Chad- nek .
2022. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, ez butaság, én nagyon csúnya férfi vagyok, ilyen fura, unszimpatikus fejem van. Viszont 100 kiló vagyok, ilyen sültparaszt/bakcigány keverék gnóm. Egyszer se szólt be senki, sőt, inkább elkerülnek az emberek.
2022. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: attól butaság, amit ő írt, mert neked még soha senki nem szólt be?

Azért gondold át ezt még egyszer a "minden bogár rovar..." analógia alapján.

2022. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os igen attól, mert nem csak a chad-eknek nem szólnak be.

Okostojás, magyarázd már el, hogyan szülessen chadnek, ha már meg van születve, bogárrovar? Reinkarnálódjon egy chadnek miután felakasztotta magát, vagy hogyan?

A kérdezőnek ebben a testben, amiben most van, ebben kéne össze szednie magát.

2022. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!