Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik állítással tudsz...

Melyik állítással tudsz azonosulni?

Figyelt kérdés
Nem titkololom, hogy egy előző kérdés ihlette az enyémet. Kíváncsi vagyok az arányokra.

2022. aug. 27. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Az emberek nagy többsége gonosz, rosszindulatú, de én kivétel vagyok.
Az emberek nagy többsége gonosz, rosszindulatú, és én sem vagyok kivétel
Az emberek többsége alapvetően jó, és én is az vagyok.
Az emberek többsége alapvetően jó, de én nem vagyok az.
33 szavazat
 1/3 Darius- ***** válasza:
48%
Fekete vagy fehér ? Jó vagy rossz ? Legyen szürke :))
2022. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy “jó” vagy “gonosz”. Az emberek többsége általában a saját érdekeit veszi figyelembe először, és ez relatív, hogy jó vagy rossz, hiszen valakinek mindig rossz lesz. Ha valaki egyáltalán nem “önző” soha, az egyáltalán nem egészséges, hiszen egy önszabotáló/önsorsrontó viselkedés.

Egyébként a másodikat jelöltem meg, mert időnként MINDENKI követ el hibákat, vagy tesz olyan dolgokat, ami másoknak nem előnyös. Nem vagyunk tökéletesek.

2022. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember undorító, szarlàda, de én igyekszem nem annak lenni, inkább ez lenne a válasz.
2022. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!