Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott követni fészbuk...

Isti22 kérdése:

Más is szokott követni fészbukon/instán olyan átlagembereket, akik szinte nem is tudják, hogy létezel vagy csak én vagyok ilyen beteg "kukkoló"?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül szexuálisan értettem a kérdést, de részemről többször előfordult, hogy megtetszett pl. egy eladó a gyorsétteremben, a közeli cukrászdában, kávézóban, esetleg egy nem közvetlen munkatárs, akiket megtaláltam a neten.


És mivel félig-meddig nyilvános a fiókjuk, végignézem a régi és újabb posztjaikat, képben vagyok valamennyire az életükkel, az ő életük része az enyémnek, ők meg azt se tudják, hogy létezem. Nem írok rájuk vagy ilyesmi, csak figyelem a posztjaikat.


Pl. egy gyorséttermi lányt elkezdtem így követni legalább öt éve, akkor még középiskolás diákként dolgozott ott. Azóta láttam elvégezni az egyetemet, láttam szakítani, új kapcsolatot kezdeni, láttam az első felnőtt munkahelyét... stb.


Kicsit általánosabban megfogalmazva, vajon hány olyan ember lehet, aki nem is sejti, hogy mennyire fontos neked? Vajon van olyan is, aki téged követ?


2022. aug. 27. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy rakat celeb se tudja h vagyok ez termeszetes sztem hogy a nagy szazalek azt sem nezi ki ko ezi ki nem. Csak a számok kellenek.
2022. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ki követi ki nem.
2022. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Ezen már én is gondolgodtam hogy kicsit fura, mert követek pár random embert van akit már évek óta, de tetszik a profiljuk, van köztük indiai, dél-amerikai, ázsiai is.
2022. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stalker vagy, mint én.
2022. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!