Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért mert nem vagyok képes...

Azért mert nem vagyok képes nevetni semmin, miért vágják hozzám, hogy emós vagyok, meg sajnáltatom magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen volt elég bajom az életben ahoz, hogy ne nevessek mindenen, de soha nem sajnáltatom magam. Illetve, soha nem mondogatom, hogy milyen szar nekem stb. Normális társalgok a többiekkel csak nem tudok nevetni. És nem nyomok erőltett nevetést, csak hogy nekik tetszedjen.

2022. aug. 27. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Mert valószínűleg látványosan, erőltetetten mogorva vagy.

Egyébként az emo-sok nem kihaltak vagy 20 éve? Van még aki emlékszik rájuk?

2022. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 2020-as evekben meg szitokszo az emo?:D ez tök durva, 2007-2010 volt ez a nagy emo dolog :D amúgy szerintem ne érdekeljen, szerintem ez már a mai világban gáz beszólás. Aki annak tart, szólj neki, hogy találjon ki új sertést, mert unalmas ő és a beszolasa is.
2022. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!