Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek unalmas egy ilyen...

Szerintetek unalmas egy ilyen otthonülős ember?

Figyelt kérdés

Igen, otthonülős típus vagyok, de ettől függetlenül van életem. Van hobbim, van célom, amiért teszek is, vannak barátaim stb. Csak egyszerűen nem vagyok egy bulizós, extrovertált típus. A péntek esti bulik helyett szívesebben vagyok egy kis társasággal, akikkel beszélgetek, társasozunk stb. Vagy csak simán filmet nézek, olvasok.

Egyik barátom (bár ezek után nehéz igaz barátnak tekinteni) a szemembe mondta, hogy ,,kussolj, unalmas vagy,,. Semmi építő kritika, semmi normális megjegyzés, csak annyi hogy unalmas vagyok. És nem egyszer volt már ilyen. És mivel ezt egy barátomtól hallottam, eléggé rosszulesett, és azóta van bennem ez a gondolat, hogy tényleg unalmas lennék azért mert nem szeretek hangos és drága bulikba járni?


Ha valaki szerint unalmas lennék ezek alapján, akkor kérlek, indoklást is írjatok.


Ha esetleg valaki magára ismert a sztorimban, akkor szívesen várom a véleményét, ti hogy élitek ezt meg?



2022. aug. 29. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Te is tudod, hogy nem.

Hülyékkel meg ne foglalkozz.


Egy otthoni embernek akár sokkal tartalmasabb élete is lehet, mint egy bulizni járó egyénnek.

2022. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy unalmas csak nem bulizós típus és nincs ezzel semmi probléma.

Régen bulizós voltam de 30 után már nem érdekelt a dolog,ettől függetlenül nem vagyok unalmas:)

2022. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Ha magadnak nem vagy az, másoknak még lehetsz attol az.


Nekem is volt oylan otthonulos idoszakom hogy egyedul tarsasoztam joskartyaztam meg szerencsejatekoztam elvoltam a magam kis világában


Aztan felkarolt egy banda magával. Na azokat a filmbeli autosüldözéseket, bulikat, röhögéseket, bűvésztrükköket rendörök előtt, vagy amikor hidegbányatoban fürdödtunk ejszaka :D, vagy amikor a mindennelkul bornyitással vergodtunk, az ejszakai teraszos romantikus éttermek, vagy amikor nem használnak ki hanem kigombolják az inged es kapsz egy puszit a hasadra es visszagombolják, amikor idonk sem volt aludni sem annyi sztori esemény volt, vagy amikor tópartokon fotóztunk most es 5 év mulva képeket, amikor 1 napodban annyi minden van mint másnak 1 évében, vagy 1 éven belul 7 munkahely mig másnak egy életében sincs ennyi, és mindezek után hazajöttem- na akkor sokkolt le hogy én eddig szerintem nem is éltem..addig ezt én sem tudtam. Elvoltam a magam kis világában. "Horgolgatva kötögetve"

2022. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk engem érdekelne, hogy az otthonülős viselkedésed és az, hogy unalmasnak nevezett, az a te fejedben ér össze csupán, vagy az illető mondta, hogy konkrétan emiatt vagy unalmas?

Csak mert ha ő ezt nem mondta, te pedig nem kérdezted meg tőle, akkor ez egy újabb sértődött introvertált kérdése, amivel tele van már a Gyakori.

Mert a kettő nem kell, hogy feltétlenül összeköttetésben legyen. Lehetnél akkor is unalmas, ha bulizós extrovertált lennél. Nem ettől érdekes valaki. Hanem mondjuk attól, hogy milyen mélységei vannak. Mekkora az érdeklődési köre. Mennyire hajlandó kilépni a komfortzónájából (és itt nem csak a bulik léteznek, mint kilépési lehetőségek).

Én is introvertált vagyok, nem is csak enyhén. Már csak a legjobb barátaimért mozdulok ki társaságba. Mégse mondták rám sose, hogy unalmas vagyok, sőt.

(u.i.: Ettől függetlenül aki ilyen stílusban és ezt mondja neked, az nem a barátod. Az ilyen ál-kapcsolatoktól nem árt megszabadulni, mert nem építő jellegű.)

2022. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3

Pont ez az. Nem érzem úgy, hogy nem élnék. Nekem egy könyv, vagy valamilyen kreatív alkotás simán van olyan jó élmény, mint egy buli (azért 1-2 buliban voltam).

Én nem tartom magam unalmasnak, és a hozzám hasonló embereket sem (bár ez még nyilván sok mindentől függ) csak a média meg a külvilág(és egy barátom) hatására belém épült, hogy aki introvertált az csak egy uncsi lúzer lehet.


A lényeg, amit mondani akarok, hogy egy otthon töltött este is lehet tartalmas, és akkor is lehetsz belül üres, ha másokkal lógsz. Bár tény, hogy egy jó este a barátokkal lehet örök emlék is. Értem amit mondasz, és lehet, hogy nekem is csak egy más társaság hiányzik, mert a legjobb barátaim hozzám hasonlóan a csendes, nyugodt dolgokat kedvelik. De az általad leírtak nagyon messze vannak az én személyiségemtől szerintem

2022. aug. 29. 19:04
 6/14 A kérdező kommentje:

#4

A kontextus kimaradt. Éppen egy buliba hívott volna, de nem igazán volt hangulatom elmenni. Kérdezte hogy miért, és elkezdtem mondani, hogy ez nem az én világom, jobban értékelem egy kis társaságban vagy egyedül töltött napot, és végig se hallgatott (pedig ő kérdezte) csak rávágta a kérdésben leírt ,,kussolj, unalmas vagy,, mondatot.

2022. aug. 29. 19:07
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam sértődött introvertáltnak tűnni, bocsi ha ennek tűntem.
2022. aug. 29. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Ilyen kontrextusban akkor az illető csak egy büdös bunkó volt. Sorry. Ne magadban keresd a hibát.

2022. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akartam sértődött introvertáltnak tűnni,bocsi ha ennek tűntem"

Lehet,hogy pont ez a baj a mentalitásoddal.Aki neked azt mondja kussolj,unalmas vagy,attól kérdezd meg,hogy akkor mi a f4szért akartál elhívni? És ezek után lehetőség szerint leépíteni az ilyen embert.

2022. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Lehet le leszek pontozva, de az unalmasság relatív, simán lehet, hogy valaki számára unalmasak vagyunk akkor is, ha szerintünk nem.
2022. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!