Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magas (és normál vagy jó...

A magas (és normál vagy jó alkatú) férfiak tényleg sikeresebbek az élet minden területén?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy "csodás" cikket az indexen: [link]


De igazából arra lennék kíváncsi hogy hogyan élitek meg, akár az érintettek? Magas, sportos férfiak, ti tényleg sikeresek vagytok? Ha valami könnyebben megy az életben, az miben kapcsolható a kiálláshoz?



2022. aug. 29. 22:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt kétes privátokat írnátok: hetero férfi vagyok
2022. aug. 29. 22:16
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen, tényleg sikeresebbek.


Abban "kapcsolható", hogy van olyan igényességük és hozzáállásuk, hogy rendben tartják magukat. Ez teljesen alapvető lenne normális esetben, mégis 10 emberből 3-nak sikerül egyáltalán az alapok megteremtése...

2022. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egészen biztosan nem érezném magam sikeresnek, ha elhanyagolnám a fizikumom és hagynám magam elpunnyadni.
2022. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez így nem igaz. Nem kell magas férfinak lenni, lehet valaki 165 centisen is jó kiállású, aki ránézésre megbízható. A lényeg, hogy tényleg ne legyél elhanyagolt, túlsúlyos.
2022. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Az elmondottakat a tisztességes testalkat megőrzésére vonatkozva mondtam. A magasság erősen sokadlagos, egy bizonyos szinten pedig még komolytalan hatású, visszatetsző is... Például egy 190 centis óriás esetében komikusan hathat a megjelenése.
2022. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Magas vagyok, jó testalkat. Imádnak a nők, egyik nap ez jön, másik nap a másik. Na meg a versenyeimet is nyerem. Hihetetlen amiket elértem

24f

2022. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te legfeljebb a legfelső polcot érted el eddig, kedves #6
2022. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Darius- ***** válasza:

Én nem érzékeltem túlzott előnyöket.

Ki kivel szeretne kapcsolatot bármilyen formában személyfüggő.

Vannak akik csak külsőleg ítélkeznek, azoknál előny. Viszont ez vonzalom, amit én nem nagyon értékelek, én így tapasztaltam.

2022. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
188 cm-vel,sportos alkattal bejövök a csajoknak,de sikeresnek az életben nem mondanám emiatt...
2022. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Dettikét, aki azt mondja, hogy csak a szőke kékszemű emberek az igaziak, a többi alacsonyabb rendű és ő is az, és ezért soha nem lesz kapcsolata.
2022. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!