Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért panaszkodnak...

A magyarok miért panaszkodnak állandó jelleggel?

Figyelt kérdés

Mindenért a kormány a hibás, mindent a zórbán rontott el...tudjátok mi volt 100-200 évvel ezelõtt?

Inkább meg kellene becsülnötök ami van, ahelyett hogy a vezetõinket ócsároljátok!


2022. aug. 30. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%

Magyar vagyok, és nem ezt teszem.


Szóval az alapfeltevés nem igaz.


De jó arra, hogy néhány válaszoló azon versenyezzen, ki tudja a leginkább hungarofób értekezést összehozni.

2022. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem panaszkodok. hálás vagy Órbán Úrnak, hogy ötszörösére emelte az adómat, mert így legalább ő dönti el, hogy milyen értelmes dologra lesz elköltve, pl. tüzijáték, stadion és nem én szórom el hülyeségekre. Bár én éppen egy oltárt akartam állítani neki, de hát majd kicsit később. a stadión fóntosab.
2022. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért panaszkodom, mert nehéz elhinni hogy valóban ilyen agyhalottak vannak az országban mint a kérdező.
2022. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Ense panaszkodok, de ha ellehetetlenitik az eletet, lopnak, hazudnak stb.. akkor enis megoldom a bevetelem es szrok rajuk h szerintuk mi a legalis meg a torveny
2022. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

Kit érdekel mi volt 100 évvel ezelőtt? Nézd meg mi van ma más európai országokban, mi van náluk, és sírj! Ezen nincs mit megbecsülni.

Amúgy nem panaszkodom, mert szerencsés helyzetbe születtem, és jól élek. De csomó ember az életéért küzd épp az árak mellett. Ma voltam a piacon, egy kiló málna 5000 Ft volt, egy db sima vizes fehér zsemle 60. Azért ez kemény. Én megveszem, és nem érzem meg. De ha ez így megy tovább, akkor sok magyar gyereknek nem lesz lehetősége tudni milyen ízű is a málna. Baromi szomorú, de legalább nem mennek a travik az ovikba vagy mi volt a hiszti tárgya.

2022. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!