Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok ti hogyan szoktatok le...

Csajok ti hogyan szoktatok le az állandó panaszkodásról?

Figyelt kérdés

Azok panaszkodnak jobban akiknek nincsenek barátaik, és ha akad egy akkor mindent a nyakukba zúdít percek alatt, aztán persze hogy az lesz a vége hogy kopp.

Az állandó panaszkodásról, az élet rossz oldala meséléséről, a negatív hozzá állásról,a sajnáltatásról ami mint akaratlanul jön.

Lehet úgy élni hogy állandóan vagy csendben maradsz?



2015. márc. 16. 12:18
 1/8 tarnai ***** válasza:
39%
a nőknek állandóan félig üres a pohár.
2015. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én rá sem szoktam, ezért leszokni sem kellett.
2015. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A rossz hírek panaszkodás a jó hír dicsekvés, mi az arany középút?
2015. márc. 16. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem beszélek így a problémám megoldva
2015. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint magánéletbeli témátok nincsen a párbeszédben?

Se tervek, se jelenlegi helyzet állás, se múlt se semmi amibe beletartoztok?

2015. márc. 16. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha neha panaszkodsz, de ne ez legyen az allando beszedtema. Ha megosztod vele a fajdalmadat, oszd meg az oromodet is. Ne abbol aljon minden beszelgetesetek, hogy a fonok szemet, a pasid elhagyott, az anyad folyton kritizal, a kutyad harap.
2015. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam kimondottan panaszkodni. Ha megis, akkor rovidre fogom, mert én sem szeretem az olyan emberek , akik folyton panaszkodnak.


Én arra szoktam gondolni, hogy ha találkozok valakivel, akkor, amikor elválunk, pozitív nyomot hagyjak benne, hogy feltöltsem úgymond. Én is az ilyen embereket keresem.

2015. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a panaszkodó embereket, és ezt a csajoknak is meg szoktam mondani. Életfilozófiám, hogy mindenkinek pontosan annyi problémája van, amennyit közel enged magához.
2015. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!