Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut eszetekbe a szeptemberről?

Mi jut eszetekbe a szeptemberről?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy a legszebb őszi hónap, talán a legszebb az ősszes hónap közül. Mar nincs olyan nagyon meleg, de hideg sincs még, olyan kellemesen süt a nap. Hiába vagyok iskolas, mindig várom és imádom a szeptembert.

2022. aug. 31. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyár vége; jönnek a nyirkos hideg napok, amiket utálok; az elmúlás is eszembe jut.

Remélem, hogy jó sokáig lesz még 20-30 fok közötti hőmérséklet.



Nekem a nyár a kedvenc évszakom.

2022. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehulló levelek, a gesztenye lehull a fáról, elkezd kissé esős időszak lenni, hidegebb lesz az idő, fokozatosan-jobban sötétedik az esetlegesen rosszabb időjárás végett. A fűtés általi illatok megjelennek, vagy épp a kertekben való égetés illatta.
2022. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Félévkezdés. Pihenés után újult erővel és motivációval. Diáktársakkal való találkozás. Rendszeresség, szokások kialakítása.
2022. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öregedést, elmúlást juttatja eszembe. De a szeptember még annyira nem rossz, mint az utána következő hónapok. Lehetnek 28-30 fokok, de a hajnalok már hűvösebbek, és rövidebbek a nappalok.
2022. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szeptemberről még nem jut eszembe az az igazán őszies hangulat, inkább az indiánnyarat tudom hozzákapcsolni, mert manapság tényleg sokszor azzal telik.

Egyébként pedig egyértelműen az iskolakezdést tudom hozzákapcsolni.

Az igazán hardcore, levélhullós, hűvös őszt nekem az október képviseli 💛


28/F

2022. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkörben a szülinapom (😅), különben a ködös, komorabb reggelek, amiket kifejezetten hangulatosnak tartok. Illetve gesztenyeszedés, hulló levelek és nagy séták a közeli erdőben.
2022. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!