Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az introvertált emberek...

Az introvertált emberek érzékenyebb, mélyebb emberek akik tapintatosabbak emiatt és ezért érzem magam jobban az ő társaságukban?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ők többet törődnek magukkal és kevesebb ideig ba**ogatnak másokat.
2020. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben így van, de van kivétel. Extrovertált is lehet mélyérzésű és introvertált is érzéketlen.

A tapintat az tényleg nem jellemző az extrókra, mindent kimondanak, ami eszükbe jut. :D

2020. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem mindegyik.


Én introvertált vagyok, de valamilyen szinten kell a társaság... Hát megpróbáltam más introvertáltakkal ismerkedni, de némelyikük érzéketlen, nincs mit ragozni.

2020. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél van így, én introvertált vagyok és egyáltalán nem vagyok érzékeny. Sőt kimondottan rideg vagyok, annyira, hogy mások társaságában érzelmességet kell színlelnem, hogy ne távoldojanak mégjobban el. Szóval nem mindenkinél van így.
2020. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4


Én is rideg vagyok mert fárasztó emberek között lennem és így igyekszem elérni, hogy ne sokat sürögjenek körülöttem. Viszont ez nem tapintatlanság, csak érdekérvényesítés egy passzív formája.

De nem sértegetek másokat, a kritika megfogalmazásával nagyon óvatos vagyok, tényleg nem szeretném ha bárki megbántódna miattam.

2020. okt. 29. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A két dolog egymástól független szerintem.
2020. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj én nagyon nem vagyok az 😅

Szimplán nem érdekelnek mások, nagyon megválogatom, hogy kihez szóljak egyáltalán

2020. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az intrók jobbak mint az extrovertáltak, sokkaaal.
2020. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem részben igen, ha hasonló vagy te is.
2020. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!