Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire szégyen ha valaki...

Az mennyire szégyen ha valaki nem fejezi be a jogosítványt? Az emberek előtt?

Figyelt kérdés
Sajnos már mindenki tudja aki ismer hogy bele fogtam, és azt is hogy sok százezret bele öltem. De a világon nincs annyi pénz hogy ezt nekem megadják, csak ezt így nem mondják meg hogy fizessek még. De úgy döntöttem elég volt már anyagi csődben vagyok amióta ezzel foglalkozom semmire nem telik. Mennyire szégyen abbahagyni? Majd kérdezik hogy miért meg ilyesmi, ugye? Ilyenekre gondolok.

2022. szept. 1. 20:14
1 2
 1/19 grafno ***** válasza:
38%
Ha a jogsi az anyagi csőd akkor mi lesz majd egy autóval amit esetleg szervizbe meg tankolni is kell neha??? Marad a bicikli vagy kismotor.
2022. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Mit érdekel félidegenek véleménye? Megmondod, hogy nincs rá pénzed. Nem leszel vele egyedül. De ne írd le magad, próbálkozz! Van, akinek ötödszörre sikerül.
2022. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Semmi nem lesz mert nem rakom le el döntöttem. Egyszerűen nem adják meg a forgalmi vizsgát. Próbálkozni nem tudok ha akarnék sem mert mint mondtam anyagi csődben vagyok. De nem is ez a kérdés lényege hanem inkább a szégyen.
2022. szept. 1. 20:20
 4/19 A kérdező kommentje:
Biciklim egyébként az van.
2022. szept. 1. 20:21
 5/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Forgalmi vizsga hány volt eddig?
2022. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan, kérdező!


Ez legyen a leges-legutolsó szempont, ha ezt fontolgatod!


Gondolj arra, hogy sok ember azért nem kapta meg a diplomáját, mert nem tudott letenni hozzá egy középfokú állami nyelvvizsgát. Konkrét példa tesóm egyik évfolyamtársa: elvégezte a Műegyetem Vill. Kar erősáramú villamosmérnök szakát, emiatt nem tudott diplomázni. Közben már udvarolt egy csinos építészmérnök-hallgató lánynak. Utána összeházasodtak, jöttek a gyerekek, és soha nem szerezte meg a diplomáját.

Hidd el, abban sokkal-sokkal több fáradozás, idegeskedés és pénz veszett el. Az elveszített lehetőségről nem is beszélve, hogy egy életen át technikus-színvonalon foglalkoztatták és adtak neki fizetést, miközben műegyetemi mérnöki szinten tanulta meg mindezt.

2022. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha mondjuk egy 30-as, 40-es pasi, akkor az elég gáz...


Ha egy 19 éves kislány, akkor meg elmegy...

2022. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Az autóvezetés azért nem egy atomfizika. Aki képtelen ezt a szintet megugrani, az nem is való a volán mögé.
2022. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy nem-e az oktatóddal van a probléma.

Anno nekem is nagyon nehezen lett meg, nagyon sok órát vettem, aztán forgalmin meg is buktam egyszer.

Sokan nekem is mondogatták, hogy úgy se lesz meg, olyan is akinek azóta sincs jogosítványa.

Aztán nagy nehezen meglett utána apámmal kezdtem el vezetni, de hamar elment a kedvem mert minden szarért üvöltözött velem.

Aztán mikor már volt saját keresetem pár év múlva találtam egy olyan oktató, aki kifejezetten olyanokkal foglalkozik, akiknek van jogsijuk csak kijöttek a tutinból. Befizettem 10 órára és rendesen élveztem a vezetést, nem voltam befeszülve.

Utolsó két órára màr úgy mentem, hogy volt saját autóm, csak mivel már kivolt fizetve így elmentem.

Szóval könnyen lehet, hogy az oktatód csinál valamit rosszul.

2022. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

Több százezret beletettél, de még nem jutottál el a forgalmi vizsgáig? Hány órát vettél?


Akkor ez jelzés értékű, hogy lehet, hogy nem kéne erőltetni.

2022. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!