Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan haszontalanok a...

Miért olyan haszontalanok a mai eladók?

Figyelt kérdés
Keresek egy terméket, meg sem tudja mondani fejből van e még, meg kell néznie, nem mosolyognak, értetlenkednek.Minden hasznavehetetlen ember így dolgozik, miért nem dolgoznak rendesen?

2022. szept. 1. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert melyik munkahelyre lehet ma értelmes munkavállalót találni?
2022. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudná fejből, hogy a szrodból amit akarsz, van-e még? Szerinted hány ezer termék van az adott boltban nagyeszű?


Azért dolgoznak úgy, amiért te is, ugyanúgy leszrod a munkádat és feszült vagy, hogy azt kell csinálnod. Nem hiába esik jól neked, hogy ezekbe az eladókba törlöd a büdös lábad.

2022. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem inkább te vagy értetlen, nem ők haszontalanok.

Minden termékből tartsa fejben, van-e készleten? Jó nagy marha vagy te is!

Nem mosolyognak, aha. És te őrájuk? Azt a viselkedést várd el tőlük, ahogyan te velük viselkedsz.

2022. szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2%
Szutyadék emberek vannak mán mindenhol!
2022. szept. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Én speciel ma bementem egy tök nagy üzletbe, megkérdeztem az információs pultnál, hogy találok egy meglehetősen niche terméket, amire a csávó egyből rávágta, hogy a 8. sor végén a baloldalon. És tényleg ott volt. Egyébként meg nonszensz elvárni, hogy mindent tudjanak fejből. A mosolygás is wtf. Engem ki lehet kergetni a világból a felszínes műmosollyal. Legyenek segítőkések és kedvesek, és kész.
2022. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Nézz szét a világban, ilyenek az emberek. Autóba ülsz egymás iránti tolerancia 0. Komoly kapcsolatot szinte lehetetlen kialakítani. Barátokat nehéz találni. Elmész egy munkahelyre, vagy egy suliba szinte biztos hogy tele lesz számodra ellenszenves emberrel. Illene tudni hogy az adott termék van e a raktárban, mert ez a munkája. Ez kb olyan mint mikor a kőműves csak rakja a falat, de azt sem tudja mennyi mész vagy cement van még amiből leverhet habarcsot. Nincs itt mellébeszéd, ilyen a világ....
2022. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Abból még nem is csinálnék ügyet, hogy nem tudja fejből a készleteket, hiszen nem egy számítógép,attól viszont viszket a genyerem, amikor az illető totálisan hülye a munkájához, és ha valamit szeretnél kérdezni, még neki áll feljebb hogy dolgoznia kell.
2022. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne járjatok vásárolni, ti kis igényes sznobok, rendeljetek házhoz. Üleptelepek...
2022. szept. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Az OBI-ban jellemző, hogy amint meglátja a dolgozó, hogy elindulsz felé, eltűnik, nehogy válaszolni kelljen a problémádra, nehogy meg kelljen mutatni, hogy hol találod az árut.


Mert nem érdekük, hogy fogyjon az áru, nőjön a bevétel.


88-ban voltam Genfben. Videojátékot kerestem a gyereknek. Körül sem néztem, már ott termett az eladó srác, sorra megmutatta a készülékeket, betette a játék kazettákat, bemutatta a használatát, stb. Aztán adott egy blokkot, amin rajta a neve, meg a saját kódszáma is.

Azzal mentél a pénztárhoz fizetni. Utólagos segítségért is személyesen hozzá kellett menni.


Minden eladott termék után a fizetésén felül százalékot kapott!


Ez a kulcs. Érdekeltté kell tenni, akkor készséges lesz.


Tehát, nem a nyájasság, a vigyorgás, hanem a szakmai tudás, a készség az elvárható.


Az idetelepült cégeknek ki tudja, miért nem érdekük, hogy itt is bevezessék? Talán azért, mert nincs konkurenciája sem az IKEÁ—nak, sem az OBI-nak. Mert ha bunkó az eladó, akkor is megveszed a bóvlit, mert nincs más.

2022. szept. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom a másik szavaddal meg azt mondod, hogy mindenki menjen dóóóógozni, ne lazsáljon, hizs munkaalapú társadalom van...


Az eladó nem egy terméket ad el, így jogában áll a pontos infónak való utánajáráshoz. Hova sietsz? Seehova, csak jó kekeckedni?

A mosollyal is bajod van... Te mosolyogtál, vagy legalább kedves voltál vele, amikor ezt kérdezted, vagy az "elvárom, hogy legyen válasz" modort használtad?

2022. szept. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!