Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál idegenekkel veszekedni?

Szoktál idegenekkel veszekedni?

Figyelt kérdés
Pl. Ha be állnának eléd a sorba, neked tolják a bevásárlókocsit a kasszánál, stb.
2022. szept. 2. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak az interneten. Élőben visszafogom magam.
2022. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Darius- ***** válasza:

8- Természetesen tudom, hogy soka a dolguk. Függ attól, mennyien vannak a boltban általában. Délután 2-4 között sokan vannak, mégis akkor pakolnak a dolgozók. Amikor délelőtt vagy este bemegyek, nem pakolnak, nincsenek raklapok sokszor. Össze tudják hangolni úgy, hogy egy időben csináljanak mindent, máskor pedig jóformán semmit.

De ez nagyon személyfüggő, helyzetfüggő és boltfüggő.

2022. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen sajnos, mert nem bírom elviselni az igazságtalanságot. De érdekes csakis Pesten tolakodnak az emberek meg állnak belém, vidéken soha nem volt problémám, ellenben Pesten szinte napi szinten belém állt valaki vagy tolakodott..
2022. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Pontosan. Nekem is megterhelő 2 napot eltölteni Pesten

2022. szept. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!