Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Koli helyett albérlet? Idegene...

Koli helyett albérlet? Idegenekkel?

Figyelt kérdés
Egyedül túl drága lenne kivenni egy lakást, de nincsen senkim, akivel összeköltözhetnék, így max. idegenek jöhetnek szóba, amivel kapcsolatban kicsit bizonytalan vagyok. Utálom a kollégiumot, nem szeretek ott lakni, viszont a szobatársammal azért szerencsém van ebből a szempontból, mert takarít, nem hangoskodik, nem lop stb., szóval normális. Szívesen kiköltöznék egy albiba, ahol van saját szobám, de azt nem akarom, hogy pl. egy rendetlen, retkes, ordibáló, bulizós, lopós stb. emberrel kerüljek össze, mert annál még ez is jobb.
2019. jan. 31. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
a leírtak alapján maradj a koliban. Hadd ne részletezzem, mekkora bukás lehet egy kedvező(nek hitt)albi. azt valamennyien tudjuk,hogy egy jobb albiban lehet természetben is fizetni, ott béke van, és tökéletes nyugalom. ha ez a diploma ára? gerinc kérdése.
2019. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kiadok egy szobát, szóval nem albérlet (neki az), de lakni idegenekkel.


Igazából ha valamilyen úton-módon ismerős, az nem gáz.

Az előző mondjuk nem takarított, nem fizetett, főzött-sütött, de nem mosogatott, nem akart elmenni dolgozni, tartozott. Fura felfogása volt. Én akkoriban dolgoztam, néha túlóráztam, heti két este suliztam, heti egy-két este vezetni jártam és emellett én mosogattam kerek 30 percet, ha egy félórás főzést szerettem volna.


A mostani sohase tartozott, tanult, már dolgozik, mosogat maga után. Rendetlen, de ez legyen a legkevesebb.


Tehát a társulást ajánlom, ha van ismerősöd.


Egy másik barátnőm is kiadott egy szobát, tőle jött az ötlet.

Neki még olyan sztorija se volt, mint nekem az előzővel.

2019. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked szerintem jobb valasztas a kollegium. Anyagilag is jobban jarsz:)
2019. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!