Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy egy nő olyan...

Hogy lehet hogy egy nő olyan csúfnak születik,hogy szószerint még a (finoman fogalmazva)széklet is SZEBB nála?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm és borzasztóan ronda nála rondábbat nem láttam még életemben.Ennyire rossz gének?A szülei is csúfak.
2022. szept. 3. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok csúf ember van, az csak egy arc. Olyan, mint a kocsin a kerék. Nem az arca miatt lesz valaki valaki, ahogy egy jó kocsi sem csak a kereke miatt lesz jó.. Kivéve a mondva csinált "sztárok"-nál, ott az arc számít, mind stílusban, mind kinézetben :).


Látod a szülei csúfak, mégis megtalálták egymást és lett egy gyermekük. Ők egymásnak gondolom nem csúfak, hanem a legszebbek és boldogok :)

Tudod a szépséget alapvetően lehet objektívan vizsgálni, de akkor is szubjektív marad. Kinek a pap, kinek a papné.


24F

2022. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint te, csak nem külsőre, hanem tulajdonságra. Komolyan milyen “székletnek” kell lenni, hogy valaki írjon ide egy ilyen kérdést 😢
2022. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy mi ilyen sokkoló azon, hogy egyes emberek (még nők is!!!) rondának születnek. Azt sem értem, hogy milyen választ vársz.
2022. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kroms ***** válasza:
7%
Nézőpont kérdése. Néhány éve amcsisztánban egy olyan fekát választottak meg "szépség"királynőnek, akit pont az általad leírtakkal lehetett jellemezni...
2022. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nagyon magányos ember vagyok emberi kapcsolatok nélkül.
2022. szept. 4. 01:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Így téged nem érthetlek meg.
2022. szept. 4. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!