Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat beszélő embert hogy...

Sokat beszélő embert hogy lehet udvariasan leállítani?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki rengeteget, konkrétan folyamatosan beszél. El nem tudjátok ezt képzelni, beszél, arról eszébe jut valami, így mikor befejezné, beszél tovább és sokszor a semmiről, órákon keresztül.


Próbáltam már mellette csöndben lenni, hátha veszi a lapot de nem, akkor ha 10mp csend van, azonnal rákezd.

Témát váltani nem jó, mert az csak felhívás keringőre neki...

Pár óra múlva már a fejem fáj tőle...


Help! Lehet az ilyenekkel valamit kezdeni úgy, hogy ne legyek bántó? Vagy csak az elkerülése maradt?



2022. szept. 4. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Témát váltani és magamról elkezdeni beszélni.
Csenddel példát mutatni.
Nem találkozni vele.
Nincs megoldás, megmondani neki kerek-perec.
Egyéb (válaszban leírom)
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik kedvenc kollégám ilyen. Halistennek nem egy szobában vagyunk, külön irodája van neki is.


Én azt szoktam mondani neki néha, hogy "bocsi, sok munka van, el vagyok úszva, majd ebédnél beszéljünk.".

2022. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
megszakítod gyorsan a beszélgetést, nem baj ha illetkennek tűnik
2022. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyére kihegyezett ügyfélfogadási időt táblázol ki az ajtódra.
2022. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan fülessel ülök a tanáriban és zenét hallgatok, hogy ne kelljen hallgatnom a bőbeszédű és/vagy folyton panaszkodó kollégákat. Antiszociális dolog tudom, de máskülönben megbolondulnék. :)

Ha nem kolléga, hanem ismerős, kerüld. Mást nem tehetsz.

2022. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 10 mp.csöndben kezdj el te is folyamatosan hülyeségekről beszélni,ne hagyd szóhoz jutni.Ha ő beszél,arra ne figyelj oda,így rossz hallgatóságnak fog gondolni.
2022. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: nem működik, teszteltem :D egy idő után közbevág mert nem bírja, ha bizonyos ideig nem pofázhat. Ha meg nem figyelek rá, az sem zavarja :D
2022. szept. 5. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh,hát ez akkor kemény dió lesz
2022. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értetlennel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Van ilyen szomszédom. Otthagyom. Aztán, előfordult, hogy mondta tovább. Ott sem voltam.
2022. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!