Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz errol? Neten...

Mit gondolsz errol? Neten olvastam.facen

Figyelt kérdés

Nem kell cigarettázni.

Nem kell Coca Colat inni.

Nem kell Netflix, HBO stb.

Nem kell pizzát, hamburgert enni mindennap. Ma nálunk sárgaborsó főzelék lesz. Megfőzök 500grammot. Kettőnknek egész napi kaja 500ft-ból!

Nem kell kábel tv.

Nem kell korlátlan internet.

Nem kell 25 fok télen a lakásba. Elég 18. Van mindenkinek pulóvere.

Nem kell minden családtagnak külön fürdőviz. Nálunk a kicsi fürdik először és nem engedjük le.

Nem kell pazarolni az áramot. Nem égetjük a villanyt feleslegesen. Amit nem használunk, azt kihúzzuk.

Nem kell vásárolni feleslegesen. Azt vesszük meg, ami kell.

Nem kell alkohol.

Nem kell drog.

Nem kell mindenből a márkás, drága holmi.

Nem kell hetente fodrászhoz, műkörmöshöz járni.

És a legfontosabb! Tanulni, Dolgozni KELL 😘!

Aki ezeket betartja, annak lesz megtakarítása! Ezt elhihetitek. Aki meg a gyárban a szalag mellett várja 20 évig, hogy hátha történik valami, az meg is érdemli. Semmit sem tesznek egy könnyebb életért. Továbbképzés, fejlődés? Ugyan minek, inkább este jól berúgnak aztán nézik a házasodna a gazdát. Én addig nyelveket tanulok például. És nem sírom tele a netet, hogy milyen rossz.. teszek azért, hogy jobb legyen...


2022. szept. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2022. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy sárgaborsó főzelék nem 500 forint,csak mondom.Ahhoz meg kell kenyér,feltét.
2022. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Katona Dius ***** válasza:
100%
Lehet ésszerűen spórolni, és lehet túlzásokba esni. Amit itt leírtál,az konkrétan szerintem az utóbbi. Visszatérni nagyanyáink korába,gyertya mellett olvasni,verébből levest főzni.
2022. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, az az energia amivel a s.borsódat megfőzöd horribilis összeg, főleg ha előtte nap nem áztattad be.

Tehát nem 500.


Az viszont kimaradt a listából, hogy "nem kell" levegőt venni és akkor máris null fogyasztású leszel. Ez a csúcs spúr!

2022. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1X elunk ennyire folosleges sporolni enni inni jolkell elni hisz az ido szalad az elet elszall semit se viszunk el 1x elunk
2022. szept. 5. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobb elméletem van. Fejlődj folyamatosan és keress mindig többet, mint amit el tudsz/akarsz/kell költeni. Ettől függetlenül az értelmetlen fogyasztás nyilván káros.
2022. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk ilyen helyesírással már eleve leromlanak az esélyeid. Tanulni kellett volna, nem is kicsit...
2022. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te valami debil vagy?
2022. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!