Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felnőttkor az legtöbbször...

A felnőttkor az legtöbbször arról szól, hogy az ember egyedül éli meg az örömeit, és kapja a kritikát másoktól és a kettő egyvelege adja meg, hogy megéri ez neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy az ember szeresse magát elfogadja magát, amit gyakorlatilag akkor kap vissza másoktól, ha tényleg szereti önmagát, ha nem akkor meg azt kapja vissza


És emelett rengeteg olyan dolog történik amit egyáltalán nem kontrollálunk, ami sokszor egyfajta tanulási lehetőség, ami egyúttal egy kritika egy lecke, az élettől


És ha ügyesek vagyunk akkor élvezzük az életet, mivel a leckék ellenére elviselhető az élet, jó esetben boldogok vagyunk


Ha viszont túl sok a lecke és kevés az öröm akkor jön a lefele, sötétségbe vezető út


2022. szept. 6. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A felnőttkor az legtöbbször arról szól, hogy az ember egyedül éli meg az örömeit, és kapja a kritikát másoktól és a kettő egyvelege adja meg, hogy megéri ez neki vagy sem?"

. Nem.

2022. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen.
2022. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Depis kérdező itt vagy még.
2022. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked lehet.

De nekem arról szól, hogy végre önmagam lehetek, és építhetem az életemet mind a munka, mind a magánélet terén.

2022. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a felnőtt kor arról szól, hogy minél jobban próbáljam megakadályozni a felnövést :D Voltam már gyerek is, voltam már felnőtt is (vagyok is), de az 1. sokkal élvezetesebb. Persze sokaknak nem opció a választás, de én úgy alakítottam ki az életem hogy az lehessen és hmmm 29 évesen még mindig sikerül a dolog, akkor valamit csak jól csinálok. Nincs ugyan 30 milliós béjemvém, nincs luxus családi házam, de van lakás, van autó, 2 is, szeretem a munkámat szóval az is inkább szórakozás mint munka, és ha úgy van kedvem felmondok pár hónapig otthon pihizek és xboxozok egész nap meg járok a konditerembe, aztán meg simán elmegyek dolgozni egy másik céghez akár másnap. A fizetés hát olyan 600-800k között van (attól függ mennyit van kedvem dolgozni), szerintem ez egész jónak mondható, persze tudom hogy vannak akiknek ez egy napi kiadás csak :)


De azért azt hozzátenném, hogy az ösztönökkel is napi harcban állok, mert érzem a "szerezz egy rendes feleséget, legyen családod, legyen gyereked" késztetést, de tudom hogy ez csak az állatias ösztön, plusz a családi nyomásgyakorlás se segít :D de igazából nem ez az amit akarok. Hogy haszontalan így az életem? hmm lehet... de kit érdekel? Az a lényeg hogy jól érzem magam és nem depizek, nekem már ennyi elég.

2022. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!