Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 - 50 felettiek, hogy...

40 - 50 felettiek, hogy érzitek, elértetek valamit az életben?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Sajna nem.
2022. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Eddig 3 nagy és számtalan kis gazdasági válságot életem túl. Mindegyik lenullázott (ahogy az ország legtöbb lakóját is), mert bedőltek a vállalkozások és a cégek, amiknek dolgoztam, senkinek sem volt pénze, nem lehetett munkát találni stb. Azt akarom ezzel mondani, hogy csak azt nem rendítik meg ezek a 10 évente visszatérő válságok, aki nem simán milliomos, hanem miliárdos. És nem az egyénen áll, hogy "mit ér el", mert egy gazdasági válság vagy háború vagy klímakatasztrófa mindenkinek összedönti az életét. Nem az emberen múlik az ember sorsa, legföljebb a magánélete függ tőle.
2022. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
És ezek a válságok nem "majd a jövőben" jönnek, hanem most, néhány évente. Többször. Felépíted magad, jön a válság, nincs vásárlóerő, tönkremész-
2022. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem értem el.
2022. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy elviselhető életet.

Alkottam is, tehát maradandó emlék is maradhatna utánam. De sajnos nincs akkora jelentősége, hogy sok embert érdekeljen. Kb. olyan szintet képzelj el, mint egy utcai festő, és annak egy érdekes képe.

2022. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugy erzem már mindent kiprobaltam már mindent megpróbáltam, szamtalan mindent tanultam is, szamtalan vonalat iranyt is megtettem, mindenbe beleugrottam nem hagytam ki lehetőségeket, saját magamat is meghaladtam, fejlodtem, többet kihoztam magambol mint amennyit magamrol elhiszek stb.

Mégis ott tartok mint tinikoromban kb. Hogyan lesz házam, hogyan lesz barátom, mi legyen a munkám ami fizet is akarom is.


Most van az a pont, hogy már gözöm sincs mit csinaljak merre induljak, kifogytam az ötletekből. És hiábavalo volt eddig az összes haditerv, az összes életút, nem jött be egyik sem.


Egy albit tudok felmutatni egy kapcsolatombol csak. És önhitet abban hogy normalis munkám is lehet egy masik kapcsolatom adta ezt a hitet es bejött.


És ezen a ponton csak kérdőjelek vannak màr a fejemben. Merre hogyan tovább. De már az életem értelme is csak egy kérdőjel. Ezért jöttem én? Szenvedni?

2022. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én is megragadtam minden lehetőséget, diplomáztam, jól kerestem, de alig 5 év múlva nem volt már jó út, szakmát váltottam, újat tanultam, de hiába, mindig jöttek sokszoros áremelések, bezárt a fél ország, adókat felmelték, megint nincstelen lettem.
2022. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam már ugye Bp, videk is, külföld is(3 különböző államban), egyetem mellett okj-s tanfolyam, egyetemi diplomaval kiegeszito újabb tanfolyam, különböző irányok kereskedelemben vendeglátasban pü könyveles, alja melo(tánc, casono hostess, takaritás), vezetoi poziciok, aztán nem a gazdaság hanem egy gyerek meg válás küldött le, rugalmas részmunkák aztán 2 rugalmas reszmunka egyben, aztan az egyik főállas aztan erre megszunik a cég..


Aztán most. Megint kezdjem ugyanazokat a köröket? Bp, videk, kulfold, társkeresési viszontagságok, tanulás már nem tudom hanyadjára már megint, rugalmasak helyett kötött fix komnunista rendszer a honaprol honapra megélhetéshez, beszelgetés SIKERES emberekkel akik 2 telefonhívással milliokat csinalnak, akik cégeket vezetnek, akik lyukas cipővel kezdték de ma lususingatlan, jacht minden van(habár mind férfi...), előadások hallgatasa tanulása penzugyi gondolkodasrol, tanácsadók, berogzult gondolkodási sémák változtatása, hátha az agyammal van a baj, vonzas zv, kvanzumfizika, és sorolhatnám.


Es most mar kifujtam. Dunsztom sincs.

2022. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6.voltam
2022. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jav Rugalmas munkahelyek helyett
2022. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!