Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége szereti a...

Az emberek többsége szereti a munkáját, örömmel dolgozik, vagy ez keveseknek adatik meg?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Keveseknek adatik meg, vannak, akik valóban hivatásuknak érzik a munkájukat, van, akik megszállottak e téren, de sokan csak a kényszerből választják.
2022. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az keveseknek, hogy mindig élvezik. Még olyanoknak sem, akinek hivatásuk van.

A legtöbb embernél úgy van, hogy éppen milyen napja van, éppen mi a munka.

Én sokszor várom, hogy jöjjek be és folytassam, amit előző nap abbahagytam. De van olyan is, hogy semmi kedvem bejönni sem, nem ám dolgozni.

2022. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom.
2022. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb ember kizárólag a megélhetésért dolgozik. Szerencsés esetben legalább nem utálja a munkáját, és nem úgy megy be minden reggel, mint akit hátulról rugdosnak.
2022. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan nincs hogy mindig szereted, én a legtöbb részben szeretem a mostani munkámat, azért vagyok ott lassan 4 éve, a legtöbb helyről max 3 év és mentem tovább
2022. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Asztalos vagyok 36éves, szeretem, ha most lennék 8.as, a mai eszemmel, csakis az asztalos sulit jelölném meg…

Ennek ellenére, vannak napok, mikor melóban majd hülyét kapok mert nem megy már az idő… ilyenkor hazamegyekvégre mikor letellik, eszek iszok, aztán kimegyek a saját műhelyembe, hogy kikapcsolódásként csináljam a saját projektjeimet :D

Az én megfigyelésem, hogy ez nem “megadatik”…

Hanem tenni kell érte céltudatosan…

Pl az én szakmám olyan, hogy az elején minimálbérből abban a tudatban, ha elmennél 3 műszakba kereshetnél 2-3* ennyit kevesebb munkával… na így kell többszázezres gépekre összespórolni, hogy később tudj velük pénzt keresni… rohadt nehéz felépíteni magad, rengeteg kitartás és alázat… gondolom az összes többi szakma is így működik…

Szóval felejtsd el, hogy ez “megadatik”

Ha teszem érte megkapod, ha várod, hogy megadasson, akkor várhatod egy legürizett életen át.

2022. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem.

Barátnőm szereti.

De a többség úgy látom, nem.

2022. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keveseknek adatik meg, hogy a szakmájuk legyen a hobbijuk. Én személy szerint utálom, mint a szart (számvitel, adószakértő).
2022. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De akkor meg minek csinálod?
2022. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jah.

Miért csinálod?

2022. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!