Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A későbbi életemben baj lesz,...

A későbbi életemben baj lesz, hogy még nincsenek barátaim, párom se volt még és nem vagyok annyira szociális?

Figyelt kérdés

Próbálok ezen változtatni, beszélek emberekkel valamelyest, de soha nem lesz annyira szoros


18l



2022. szept. 6. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, akkor nem baj.
2022. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zavar valamelyest, csak attól félek, hogy sokan írják, hogy egy bizonyos időpont fölött reménytelen, hogy legyen valakim.
2022. szept. 6. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
18 évesen még bármi lehet előtted.
2022. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, de valóban kicsit nehezebb lesz. Próbáld megtalálni az okát, hogy miért alakult eddig így az életed.
2022. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sok iskolát váltottam, okok miatt, aztán bejött a covid.

Szórakozó helyek, meg ilyesmik nem az én stílusom.

2022. szept. 6. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak szórakozóhelyeken lehet ismerkedni. Én egyetlen nőmet sem ott ismertem meg.
2022. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít nálad bajnak? Én pl tudatosan minél kevesebb emberrel akarok kommunikálni, mert nekem ez a jó.
2022. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, így valóban nagyon nehéz lehetett, hogy mindig új közösségekbe kerültél.

Próbálkozz a jelenlegi iskoládban azokkal akik szimpatikusabbak. De írhatsz nekem is egyébként, beszélgetek szívesen.

2022. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Karrier szempontjából kifejezetten előnytelen. A kapcsolatok sajnos rengeteget számítanak, mind hallottuk már azt a szállóigét, hogy "valakinek a valakije". És tényleg így van. Aki egyetemen mindenkivel jóban van, azt garantáltan beajánlja valamelyik szaktársa a munkahelyén, és máris lesz helye. A munkahelyen beszélgetni kell, hogy kedveljenek a kollégák és segítsenek, ne terjesszenek rólad rosszindulatú pletykát. A főnökkel is jóban kell lenni (szintén kommunikáció) ha az ember szabaságot, vagy előléptetést szeretne. Persze kifoghatsz egy javarészt introveráltakat foglalkoztató céget, ahol ez nem szempont (akkor szólj nekem, légyszíves, megyek én is :D) A magánéletben olyan szempontból nem előnyös, hogy bármikor történhet bármi, és nem tudsz kit hívni, hogy segítsen (csak szakembert).
2022. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!