Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy pasi.Olyan àlom. Csak...

Van egy pasi.Olyan àlom. Csak egy bajom lenne vele: állítólag drogozik.Úgy tudom rendszeresen fűvezik, ès nèha csinál màst is(szpîd,kokain?).Ezt majdnem biztosra tudom. Mit tegyek? Tudjam meg vhogy 100%-ra, ès,ha igaz haggyam?Vagy ennyi belefer?24/L

Figyelt kérdés

Olyan àlom. Legalább is.Legalabbis nekem. Nem ismerem, csak párszor láttam itt-ott.

Kìvülről: Olyan 33 èves,kb;180cm,75kg,sportos,kockás has,barna haj, kèk szem, karakteres arc,szép bőr, colgate mosoly.Jo a megjelenés Állítólag tök èrtelmes, èrdekes.



2022. szept. 7. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Tehát összegezve: tudod a magasságát, súlyát, nagyjából a korát és azt, hogy drogozik. Ebből neked az jön le, hogy egy álom?
2022. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Na és még azt mondják nem a kinézet számít... Drogozik, ezen kívül nem tudunk róla semmit, csak az hogy jól néz ki. Álompasi, aztán véresre ver miután beállva teherbe ejt.
2022. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Plusz az ilyenek el vannak szállva maguktól, nagy esély van rá hogy fűvel-fával félredug majd. Hatalmas az egójuk.
2022. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
Sok sztereotipia 😅
2022. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez kamu. Egy drogosnak hogy lehet Colgate mosolya amikor a kábítószer fizikailag és mentálisan is leépíti az embert? Főleg a speed meg a metamfetamin az ami után a Colgate mosolyt nehezen lehet elképzelni és a karakteres szép arcot ha csak neked nem a kivakart és pattanásos jön be! Én nagyjából értek ezekhez a szerekhez azért írtam hogy ez tuti kamu kérdés.
2022. szept. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Utóbbi kommentelők leírták a frankót. Mai világ 80% külső 20% belső. Drogozhat az illető, sorozat, bér vagy akár tömeggyilkos is lehet ha jól néz ki 100 vagy 1000 nője lehet akiket utána megcsal vagy megöl. De ha külsőre nem vagy jó de mégis normális ember vagy rendes bejelentett munkával a kutyának sem fogsz kelleni ha csak nem valami jól jövedelmező munkahelyen dolgozol!
2022. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!