Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi létemre gyáva vagyok,...

Férfi létemre gyáva vagyok, beszari. Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Sokszor az utcán átmegyek a másik oldalra, ha hangoskodó romák jönnek szembe, és félek éjszakaival buszozni. Ha látom hogy valahol hangos, agresszív emberek vannak akkor eloldalgok. Emiatt nem érzem magam férfinak. Mi lesz, ha egyszer egy buliban vagy éjjel hazafelé zaklatni kezdik a barátnőmet és nem merem megvédeni? Segítsetek.

2022. szept. 8. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Először is menj el edzeni valahova. Ha felszedsz egy kis izmot, magabiztosabb leszel.

Utána pedig keress olyan dolgokat, amelyeket meg tudsz oldani, és csináld is meg ezeket.

Magabiztosabb is leszel tőle, meg innen kezdve jobban elboldogulsz mindennel.

2022. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Én is gyáva vagyok, magamért sokszor nem állok ki, nem szólok vissza.

De ha egy számomra fontos személyt támadnak, akkor próbálom a végsőkig kerülni, hogy tettlegességig fajuljon a dolog. Ha viszont bárki megütné a szemem előtt, akkor beszállnék én is, nem érdekelnének a következmények, hogy megverhetnek/megölhetnek/lecsukhatnak.

De szerencsére ilyen még nem történt, jobb kerülni az ilyet.

2022. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnődet már csak ösztönből is meg fogod védeni.


Én is ilyen voltam, mindig messze elkerültem a konfliktusoknak még a szelét is, de amikor a barátnőmet zaklatták egyszer akkor elpattant az agyam és teljesen önkívületi állapotba kerültem.

Utána meg persze a rendőrségre testi sértésért de abba nem megyek bele.

2022. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

A bátorság nem azt jelenti, hogy nem félsz, hanem azt, hogy szembe tudsz nézni a félelmeiddel.


Amúgy meg teljesen mindegy milyen bátor vagy. Én bátor voltam aztán 3 hetet feküdtem kórházban késszúrással ami súrolta a májamat, de csodák csodájára semmi fontosat nem metszett át… valamint felvágták a tarkómat ahol egy 20cm hosszú jó mély nyílás lett itt a fele nyakszírti izmomat átmetszette sosem lesz a régi… az ilyen éjszakai barátnőmegvédest felejtsd el… ilyen nincs… ha ilyen a szitu tudjatok mindketten futni, nem leszel nagyobb férfi attól, hogy megöleted magad.

Egyébként meg szerezz jogasit és kocsival vidd a csajod bulizni.

2022. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne változz meg, kerüld a bajt.
2022. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egyvalami bassza a csőröm:

Buliban

vagy

éjjel

zaklatják

a barátnődet ???


Mit keresne éjjel az utcán és buliban barátnőd ha elvileg komoly a párkapcsolat?

Bár nem tudom hány évesek vagytok.

2022. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ha valaki komoly párkapcsolatban él, akkor nem mehetnek el bulizni vagy nem lehetnek kint éjjel az utcán?

Az éjszakai séta vagy a bulizás csak a laza viszonyokban vagy szingliként opció?


Amúgy meg körülbelül ott tartunk, hogy mindegy mennyire vagy "bátor", ezek az állatok simán belevágnak egy 15cm-es kést is a biztonsági személyzet embereibe... Csak mert mért ne alapon. Aki késsel, karddal, illetve egyéb támadóeszközökkel megy "bulizni", annak szerintem tök mindegy, hogy ki vagy, csak balhét akarnak. (Ezek már nem is kirabolni akarnak, hanem verekedni vagy megölni...)

2022. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, Gnimasnak igaza van. Van, hogy elmegyünk a belvárosba koncertre, aztán éjjel haza Árpád hid felé.. de volt hogy a Lehel téren kellett várnunk és rettegtem. Ott állt a cig*ny banda és ütötték a villamosmegállót meg ordítottak mint az állatok. Odaköptek valami srác elé is és inkább elindultunk gyalog. Lehet hordanom kéne magammal valami önvédelmi eszközt? Azt meg ha a rendőr megtalálja engem vesznek elő..
2022. szept. 8. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig van cs-gáz már 15 éve… de még soha életemben nem kutatott át egy rendőr sem hogy elővehessen érte… ellenben használnim már 2* kellett.
2022. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!